Лікування наркоманії в Києві

Реабілітаційний центр «Реванш» пропонує комплексне, професійне лікування наркоманії в Києві на анонімній основі. Досвідчені фахівці незалежно від ступеня тяжкості захворювання і мотивацій хворого допоможуть йому повернутися до повноцінної, нормального життя.

Лікування наркоманії в Києві

Коли звертатися за допомогою?

Для успішної перемоги над наркоманією важливо вчасно розпізнати недуг. Близьких людей повинні насторожити тривожні симптоми:

 1. Зміна манери поведінки.

 2. Замкнутість, закритість.

 3. Втрата інтересу до колишніх справ і захоплень.

 4. Зміна кола спілкування.

 5. Зміни апетиту.

 6. Різке зниження ваги.

 7. Психоемоційне нестабільність, безпричинна тривожність і дратівливість.

 8. Фінансові проблеми, зникнення з будинку грошей та цінних речей.

 9. Хворобливі зовнішній вигляд, надмірна блідість шкірних покривів.

У такому випадку необхідно обережно поговорити з людиною, уникаючи скандалів і звинувачень, щоб не втратити його довіру. Якщо підозри підтвердилися, слід негайно звертатися за допомогою до професіоналів, які зможуть вмовити хворого пройти лікування наркотичної залежності без взяття на облік.

Як проходить лікування?

Ефективне лікування наркоманії можливо тільки під наглядом кваліфікованих фахівців у клініці. Позбутися від смертельно небезпечної залежності в домашніх умовах неможливо. Амбулаторно лікарі можуть лише надати пацієнтові першу, екстрену допомогу.

Програма реабілітації складається з наступних етапів:

 1. Детоксикація - дозволяє очистити організм пацієнта від залишків наркотиків, що скупчилися, шкідливих речовин, токсинів. Процедура проводиться за допомогою індивідуально підібраних медикаментозних препаратів, що знімають важкі прояви абстинентного синдрому, що пригнічують хімічну залежність. Даний процес триває близько 2 тижнів. Незважаючи на те, що після програми Детокс стан пацієнта (фізичний і психоемоційний) поліпшується, важливо розуміти, що це тільки перший крок до одужання.

 2. Психологічна реабілітація - комплексний процес, спрямований на зміну свідомості й світогляду пацієнта, рішення проблем, які спровокували розвиток наркоманії у людини. Лікування проводиться за програмою «12 кроків», доповненої колективними та індивідуальними заняттями з психологами. Важливу роль для особистісного відновлення пацієнтів відіграє підтримка з боку персоналу, цікавий і захоплюючий дозвілля, доброзичлива атмосфера, що панує в центрі. Тривалість психологічної реабілітації варіюється в проміжку від 3 місяців до півроку.

 3. Соціальна реабілітація - спрямована на підготовку колишнього залежного пацієнта до життя поза клінікою. Робота проводиться не тільки з реабілітантами, але та з їх родиною, близьким оточенням.

Після закінчення лікування клініка «Реванш» https://lechenie-narkomaniya.kiev.ua надає своїм випускникам терапевтичний супровід, допомагає з пошуком роботи, рішенням психологічних, сімейних проблем.