Лікування наркоманії - складне завдання, що вимагає комплексного підходу та професіоналізму з боку фахівців. Тому важливо своєчасно звертатися до спеціалізованих установ, таких як «Адомед».

Лікування наркоманії у Києві: якісно та професійно

Принципи роботи центру з лікування наркоманії

Лікування наркоманії у Києві в клініці проводиться комплексно, із застосуванням довгострокових методів, що дозволяють досягти тривалої стійкої ремісії та назавжди розпрощатися з наркотичною залежністю.

Програма реабілітації складається фахівцями індивідуально та покроково. Поступово пацієнт долає спочатку хімічну, потім психологічну залежність від штучних допінгів, формується смак до здорового та тверезого життя.

До кожного пацієнта фахівці шукають особливий, індивідуальний підхід, враховуючи фактори - його вікова категорія, темперамент, особливості мислення, стан здоров'я та психіки, стаж наркозалежності та характер вживаних речовин.

Важливою відмінністю даної наркологічної клініки від звичних наркодиспансерів є надання пацієнту повноцінної медичної допомоги. Програма детоксикації поєднується з медикаментозною терапією, фізіопроцедурами, спеціальною дієтою, що сприяє зміцненню здоров'я, відновленню нормального функціонування внутрішніх органів і систем, усунення наслідків наркоманії та супутніх захворювань.

Основний акцент робиться на психологічну реабілітацію, оскільки не можна забувати про те, що наркоманія - захворювання психосоматичне. Тому основне лікування наркоманії в «Адомеді» базується на сучасних, ефективних психотерапевтичних методиках, що дозволяють купірувати психологічну залежність.

З кожним пацієнтом психологи займаються індивідуально, застосовуючи метод інтервенції, спрямований на прийняття своєї проблеми та добровільне рішення про проходження подальшого комплексного лікування.

Психологічна реабілітація на відміну від інших установ подібного профілю також носить індивідуальний характер. Групові тренінги та заняття в групах взаємодопомоги, успішно комбінується з елементами арт-терапії, гештальт-терапії та інших методів, оптимальних і найбільш ефективних для конкретного клінічного випадку.

Наші переваги з лікування наркозалежних

Лікування наркоманії у Києві в клініці характеризується наявністю безсумнівно ключових переваг:

 1. Команда висококваліфікованих фахівців.

 2. Комфортні умови проживання у затишному котеджному містечку.

 3. Надання повноцінне медичної та психологічної допомоги.

 4. Доступна та демократична цінова політика.

 5. Численні позитивні відгуки пацієнтів і вражаюча статистика.

 6. Надання безкоштовних консультацій.

 7. Можливість виклику фахівців додому в будь-який час доби.

 8. Абсолютна анонімність і суворе дотримання політики конфіденційності.

 9. Допомога близькому оточенню пацієнта, лікування співзалежності.

 10. Індивідуальний підхід і шанобливе ставлення до кожного пацієнта.

 11. Допомога в подальшій соціальній адаптації після закінчення основного терапевтичного курсу.

«Адомед» у Києві працює в цілодобовому режимі, без перерв, святкових і вихідних днів. Ви в будь-який момент можете звернутися за допомогою або отриманням професійної консультації у телефонному режимі, або скориставшись формою зворотного зв'язку на сайті наркологічної клініки https://adomed.org/lechenie-narkomaniii.