Ласкаво просимо на сайт ремонту побутової техніки, якщо ви шукаєте, досвідченого сервісу побутової техніки, то ви на потрібній сторінці. Ми займаємося ремонтом безпосередньо у клієнта, що значно зменшити вартість ремонту. Ми виконуємо ремонт пральних машин та ремонтуємо обладнання майже всіх марок. Наша ефективність ремонту близька до 100%. Міняємо всі зношені частини на оригінальні, які є взаємозамінними і доступні на ринку запасних частин, у тому числі: підшипники, реле, прокладки, водяні насоси в пральних машинах, замки, ручки для пральних і посудомийних машин та інші... На свою роботу ми даємо гарантію. Іноді буває так, що дрібний ремонт можна виконати самому, тому ми рекомендуємо вам зв'язатися з нами...

Ми ремонтуємо, пральні та посудомийні машини таких компаній, як: Bosch, Siemens, Elektrolux, Whirlpool, Amica, Beko, Ariston, Zerowat і багатьох інших компаній. Немає вашої компанії в списку ? телефонуйте! Звичайно, ми що-небудь придумаємо і вирішимо вашу проблему з побутовою технікою. Ми пропонуємо:

  • Установку посудомийних машин.
  • Ремонт посудомийних машин львів недорого і сервісне обслуговування посудомийних машин.
  • Адаптація посудомийної машини (підключення до водно-каналізаційної системи та електроенергії).
  • Продаж нових та уживаних  посудомийних машин різних компаній.
  • Продаж нових запчастин для посудомийних машин.

Наш сервіс на сайті http://parobiyservise.com.ua/ займається ремонтом посудомийних машин різних виробників. Компанія працює на ринку вже багато років, за цей час ми придбали багато задоволених клієнтів, кількість наших клієнтів постійно зростає. Ми кваліфікований та досвідчений колектив співробітників, які мають сертифікат. Ми усуваємо несправності механічні та електронні. Ми ремонтуємо посудомийні машини, що стоять окремо та вбудовані, підключаємо до системи водопостачання.