Що ми насправді маємо на увазі під OSB плитами? Йдеться про ДСП з стружки значних розмірів, спресованої при високій температурі і високому тиску. Плити OSB розрізняються не тільки ціною, але і властивостями і призначенням. Одне можна сказати напевно, їх можна використовувати практично в будь-якому приміщенні, а люди з багатою фантазією здатні створювати з ними оригінальні прикраси та інтер'єрні композиції. Цей матеріал настільки простий і міцний, що можливості його використання здаються безмежними. Купити ОСБ плити можна в інтернет магазині «Artkone», де представлені плітні матеріали, такі як OSB-3.

Особливості та характеристики плити ОСБ 3:

  • Універсальна плита OSB 3 призначена для створення різних конструкцій в домашніх умовах, вона послужить елементом облицювання стін за каркасною технологією або покрівельним покриттям під бітумну черепицю.
  • Вона також добре підійде для виготовлення меблів і будь-яких тимчасових рам. Забезпечить довговічність рішень і їх стійкість, а його універсальність робить цей продукт незамінним елементом будь-якого будівництва.
  • Високі технічні параметри OSB плити обумовлені збереженням деревних волокон. Завдяки нанесенню на стружку спеціальної клейової системи і парафіну та емульсії плита стає дуже стійкою до погодних умов.

Чому варто купити плиту ОСБ?

1. Пропоновані плити OSB - необхідне рішення при будь-яких ремонтних або будівельних роботах. Вона знайде ряд застосувань, завдяки яким ви можете зробити практично будь-яку конструкцію в своєму будинку. Відмінно працює як елемент зовнішніх і внутрішніх стін, виконаних за каркасною технологією, а також буде відмінним матеріалом для зведення стель, сходів і обшивки покрівлі.

2. Плита виготовлена ​​з деревного матеріалу у вигляді стружки, що забезпечує її довговічність і стійкість до зовнішніх факторів, таких як волога або набухання. Так виріб довго буде служити своїй функції, а ви отримаєте міцний і міцний елемент конструкції.

3. Випускається в широкому діапазоні розмірів і товщини, і ідеально підходять в якості несучого елемента для великих поверхонь.

Переваги покупки в магазині «Artkone»:

  • Великий вибір продукції.
  • Мінімальні ціни.
  • Зручний спосіб оплати і доставка за вказаною адресою.
  • Консультація фахівців з вибору і оформлення покупки.