Стабілізатор напруги потрібний при проживанні в заміському будинку, на дачі або в селі, де спостерігаються коливання в живлячій електромережі. Пристрій підключається між навантаженням та електромережею для автоматичної підтримки вихідної напруги у встановленому значенні при мережевих перепадах та скачках. Компанія «Правильне Електроживлення» Prel.prom.ua/ пропонує великий вибір електротехнічної продукції:
- стабілізатори напруги;
- сонячні батареї;
- обладнання для сонячних електростанцій;
- інвертори напруги;
- джерела безперебійного живлення;
- акумуляторні батареї;
- охоронні системи сигналізації;
- електрообігріваючі пристрої та інше.

Яке навантаження захищатимемо стабілізатором

Для побутових потреб досить однофазного стабілізатора. Перед його купівлею користувачеві необхідно визначитися, що підлягає підключенню:
- окремі побутові прилади;
- усе електроустаткування у будинку.

Найчастіше вибирають перший варіант, оскільки вимоги до якості живлячої напруги у побутової техніки різні - деяка практично не потребує стабілізованої напруги (електроплити, кип'ятильники, лампи розжарювання), інша - навпаки, чутлива до якості живлячої електроенергії (цифрова аудіо- та відеотехніка, газові котли).
Для підключення окремих побутових приладів підходять невеликі стабілізатори, що включаються у мережу через звичайну розетку 220 В за допомогою вилки-шнура.

Для реалізації другого варіанту, комплексного захисту усього електроустаткування у будинку, підходять потужніші стабілізатори. Вони підключаються до будинкової електромережі на введенні, після електричного лічильника, за допомогою болтових клем.

Як підібрати стабілізатор напруги по вихідній потужності

Щоб підібрати необхідну модель стабілізатора, в першу чергу, треба правильно розрахувати його потужність. Для цього спочатку необхідно визначитися з кількістю електроприладів, що підключаються, а потім підсумувати їх максимальну споживаною потужність. Якщо навантаження, що підключається, має електродвигун, то важливо врахувати його пускові струми. Рекомендується підбирати стабілізатор з потужністю, що перевищує отримане підсумовуванням значення на 20-30%.
Для правильного розрахунку навантаження можна звернутися до фахівця - представника виробника або продавця. Вони завжди зможуть проконсультувати
та порадити, яка модель стабілізатора підійде у кожному конкретному випадку.