Унітаз - це важливий і найбільш використовуваний предмет сантехніки, без якого ми не можемо обійтися. Однак вибрати відповідну модель складно, тому що різноманітність різних видів величезна. Завдяки своєму привабливому зовнішньому вигляду, унітаз не тільки функціональний, але і може прикрасити ванну кімнату, наприклад, якщо вибирати підвісній унітаз під інсталяцію, використовуючи кольори, що контрастують з традиційним білим кольором кераміки. Ви задумалися над покупкою нової сантехніки? Ласкаво просимо в інтернет магазин плитки та сантехніки «КерамаСвіт», де можна купити унітаз від відомих виробників за вигідною ціною. Виробники, слідуючи часу, пропонують рішення, які не тільки полегшують прибирання, а й дозволяють зберегти стиль ванної кімнати. Пропозиція каталогу включає:

  • Підвісній унітаз під інсталяцію.
  • Унітаз-компакт.
  • Унітаз-біде.

Що варто врахувати при виборі?

При виборі унітазу слід враховувати як його практичні, так і естетичні аспекти, найважливіше звертати увагу на зручність використання. Унітаз слід вибирати таким чином, щоб він був зручний для користувачів у всіх відносинах - по висоті, габаритам, дизайну. Унітази відрізняються за способом кріплення до підлоги або стіни діляться на:

  • підлоговий унітаз- встановлюється на підлозі. Через більш низьку ціну і меншу складності з установкою вони як і раніше дуже популярні. Одна з найпопулярніших моделей - унітаз компакет.
  • Підвісний унітаз - їх перевага в тому, що підлогу легше мити, і при цьому вони займають менше місця. Незважаючи на більш складну установку, підвісний унітаз має тільки плюси. Перш за все, вся підлога оголюється під унітазом або біде, що полегшує прибирання. Крім того, особливо в маленькій ванній кімнаті установка підвісної кераміки робить кімнату візуально більше. При виборі форми слід враховувати індивідуальні переваги, а також стиль самої ванної кімнати.
  • Підключення до зливу: якщо ви замінюєте попередній унітаз і не хочете проводити капітальний ремонт, переконайтеся, що ширина зливу і використовувана система змиву однакові в старій і новій моделі. Звичайно, їх можна відрегулювати, тільки вони вимагають додаткових робіт і витрат.

Інтернет магазині плитки та сантехніки «КерамаСвіт» пропонує вигідні умови для покупки, включаючи: великий вибір, доступні ціни, консультацію фахівців, доставку. Скористайтеся вигідними перевагами і оформляйте покупку прямо зараз!