Вам створили красивий і функціональний сайт, але він не забезпечує належної конверсії? У такому випадку потрібно більше попрацювати над інтернет-ресурсом і залучити до цього процесу справжніх фахівців.

Деякі люди думають, що чим більше вони будуть залишати всюди спам-повідомлень зі своїм сайтом, тим більше буде відвідувачів. Це не так. Подібні дії дають тільки зворотний ефект, а просування сайту має проходити абсолютно по іншому алгоритму. Люди самі повинні проявити цікавість до вашого ресурсу. А якщо його нав'язувати, ніякого результату не буде.

IST.Group – якісне просування сайту

Просування інтернет-ресурсів від компанії IST.Group передбачає задіяння виключно «білих» методів роботи. Оптимізатори готові в будь-який момент надати клієнту звіт із нинішньої позиції сайту, динаміки його просування та виконанні роботи на даний момент.

Спочатку професіонали проводять технічний аналіз ресурсу. Потім вони підбирають необхідні ключові запити, що на мові професійної термінології називається складанням семантичного ядра.

Після цього проводиться структурування текстів, яке дуже важливе для того, щоб вони «подобалися» пошуковим системам. Фахівці також коректують метадані сторінки й призводять до ефективної структури весь сайт.

Коли ці основні дії проведені, професіонали IST.Group переходять до нарощування маси посилань інтернет-ресурсу. І, звичайно ж ведеться постійний моніторинг, спрямований на відстеження місцерозташування сайту при його видачі в пошукових системах.

Як бачите, просування сайтів - непростий і багатоаспектний процес, за який не варто братися новачкам. В іншому випадку немає сенсу сподіватися на результат. Не менш безглуздо вкласти гроші в сайт, але не звернутися до фахівців за його просуванням. Ця «зупинка на середині шляху» призводить до того, що ресурс перетворюється на мертвий вантаж замість того, щоб приносити дохід своєму власнику та його бізнесу.

Перш ніж братися за розкрутку, фахівці компанії IST.Group оцінюють сам ресурс, його нинішні недоліки, а також методи, які посприяють успішному просуванню в обраній вами сфері діяльності. Комплексний підхід завжди дає належний результат - в даному випадку у вигляді підвищення конверсії сайту.

Окрім залучення клієнтів для бізнесу буває важлива висока ефективність праці співробітників, зараз багато підприємств проходить шлях автоматизації, особливо це стосується підприємств зайнятих у сфері послуг та виробництві. Одним з напрямків автоматизації є відповідне програмне забезпечення для бізнесу, наша команда також надає послуги створення програм https://istec.com.ua/uk/napisannya-program/ для різних підприємств. Як приклад є програма для ріелторів IST.Realtor, вона була створена нашою командою спеціально під потреби агентств нерухомості, тому в програмі влаштовані додаткові функії, які можуть бути корисні ріелторам.

Прогресивні технології в процесі роботи, впровадження нововведень у просуванні сайтів - усе це говорить про IST.Group як про надійний спосіб повідомити про себе на інтернет-майданчиках.