Якщо порівнювати корковий матеріал з іншими варіантами підлогового покриття, то варто зауважити, що коркова підлога go4cork (http://ganok.com.ua/probkovyy-pol-go4cork/) не такий уже сильно популярний матеріал, з причини високої вартості, а також з недавньої  появи на нашому ринку.

Інформація про корковий матеріалі

Сам матеріал отримують з кори деяких дерев, які ростуть у теплих країнах. Сама структура кори заповнена  киснем та азотом. За рахунок цього, даний матеріал є дуже легким, але в теж час досить міцним. За рахунок того, що кисень і азот знаходяться в порах в закритому стані, цей матеріал володіє хорошою пружністю та еластичністю. Для вкладання коркової підлоги потрібен спеціальний клей для корка купити (http://ganok.com.ua/korok-wicanders/kleja-dlja-probki/).

Не багато про переваги коркової підлоги:

  • Екологічно чистий матеріал.
  • Низька звуко - та теплопровідність.
  • Вологостійкість.
  • Стійкість до великих навантажень.
  • Середня стійкість до хімічних засобів чищення.

Екологічністю підлога володіє тільки в тому випадку, якщо будівельні матеріали інтернет магазин (http://ganok.com.ua/) складаються з цільного шпону. У випадку, якщо вона складається з коркової крихти, яка зв'язується якимись хімічними клеями — то екологічна перевага тут набагато менше. Саме із-за цієї особливості ціна на пробкову підлогу  може сильно коливатися. Логічно що підлога з цільного шпону буде коштувати набагато більше ніж з коркової крихти. При цьому коли крихта з коркового матеріалу, зв'язується за рахунок клею та пластифікаторів — вона втрачає ряд тих якостей, які притаманні цільному  шматку коркового шпону.

Теплопровідність у цього матеріалу дуже низька. Тут все зрозуміло, частинки повітря та азоту в капсулах служать відмінною перепоною для тепла та звуку. Якщо вам важливі звукоізолюючі переваги цього матеріалу, то варто мати на увазі що це має бути товщина шпону більше 4-5 мм.

Що стосується фізичних навантажень, то тут як кажуть, все в міру. Якщо тиск буде надто сильний, то на підлозі може залишитися вм'ятина глибинною до 0,3 мм.