Така дрібна і на перший погляд зовсім непоказна деталь гардеробу, як шкарпетки, досить часто залишається без належної уваги з боку їх власників. Погодьтеся, до носків у нас дещо зневажливе ставлення. Проте, саме вони можуть миттєво зруйнувати самий ретельний і ефектний образ.

Прислухаючись до порад інтернет-магазину varos.com.ua, вам вдасться уникнути незручних ситуацій і поширених помилок при виборі шкарпеток, зберігши імідж завзятого денді. А придбати  якісні шкарпетки ви можете вже зараз на сайті varos.com.ua!

Правило №1

Найбільш якісні моделі шкарпеток виготовляються з тонкої вовни або стовідсоткового бавовни. Втім, невеликий вміст в складі волокна нейлону не зашкодить, навіть зовсім навпаки, оскільки такі шкарпетки будуть краще тримати форму, довше прослужать і не втратять свій зовнішній вигляд після прання.

Правило №2

Всі поважаючи себе чоловіки прекрасно знають, що шкарпетки повинні бути правильно підібрані за розміром, відрізнятися високою якістю і складатися з ниток одного виду.

Правило №3

Традиційно бавовняні моделі тонше і трохи лисніють. До того ж, вони прохолодніші, отже - така модель шкарпеток є оптимальним варіантом в теплу пору року, особливо якщо ви віддаєте перевагу костюми з глянцевого камвольного матеріалу. Шерсть можете сміливо відкласти до зими.

Правило №4

Сумішеві шкарпетки неприпустимі, це моветон. Вони позбавлені всіх достоїнств: не холодять в спеку, не гріють взимку, а ще вони досить рідко відрізняються гарним дизайном і практичністю.

Правило №5

Як ви, напевно, вже встигли помітити, шкарпетками з сумішевих волокон часто грішать американські виробники. Безсумнівно, такі вироби не для людей, що цінують комфорт і якість. Найбільшою популярністю у стильних людей користуються італійські марки.

Правило №6

В процесі вибору шкарпеток дуже важливо не помилитися з розміром. Краще купити модель на півтора-два розміри більше, це забезпечить вам зручність і пристойний зовнішній вигляд. Проте надмірно великі шкарпетки - також не найкращий варіант, оскільки вони будуть сповзати, збираючись в гармошку, і створювати неохайний образ.

Правило №7

Приступимо до вибору кольору шкарпеток. Треба відзначити, що дане правило найчастіше порушується. Колір виробу повинен поєднуватися з кольором костюма або брюк, а не взуття. Однак в деяких випадках можна трохи і поекспериментувати, підібравши чоловічі шкарпетки за кольором, що збігається з кольором таких аксесуарів, як ремінь, краватка або навіть сорочка.