БК Фавбет та інші легальні букмекерські контори в Україні з фрібетами

 

Ставка без ризику на спорт – це особливий вид бонусу, що пропонують деякі легальні букмекерські контори в Україні. Він полягає в тому, що букмекер пропонує гравцеві повернення грошей у тому випадку, якщо парі не зіграло. Таким чином, якщо ставка виграє – ви отримаєте всю суму виграшу, якщо програє – повернете суму парі на свій баланс. Існують певні додаткові умови щодо відіграшу отриманих грошей, але зазвичай букмекери дозволяють вивести кошти на карту чи гаманець.

Безризикові ставки в БК Фаворит

У букмекерській конторі Фаворит пропонується ставка без ризику на найвигідніших умовах. Щоб укласти таке парі, натисніть чекбокс «Зробити ставку без ризику» в купоні парі на офіційному сайті букмекера або в додатку. Ось на що слід звернути увагу при оформленні парі без ризику у БК Фаворит:

  • сума ставки списується з ігрового рахунку, як і при розміщенні звичайного парі;
  • якщо ставка не зіграє, ви отримаєте на свій баланс усю суму парі (жодних комісій з боку букмекера);
  • відшкодування програної ставки пропонується тільки новим гравцям БК Фаворит (якщо правила бонусної пропозиції не вказують інше);
  • повернення грошей за ставкою без ризику буде здійснено того ж дня або наступної доби після розрахунку парі.

Правила та умови акції «Ставка без ризику»

Якщо вас цікавить заробіток на ставках без ризику, враховуйте такі особливості цієї промо-пропозиції.

1. Максимальна сума ставки за цією програмою – 500 грн.

2. Приймаються лише ординари з коефіцієнтами від 1,50 та експреси із загальним коефіцієнтом не менше 2,50.

3. Ставки можна зробити за лінією або в лайв-режимі, приймаються в тому числі і ставки на віртуальні види спорту.

4. Повернення ставки у разі програшу експресу здійснюється лише після закінчення останньої події, доданої в купон ставки.

У букмекерській конторі Фаворит ставки без ризику найчастіше пропонуються новим гравцям, які тільки-но пройшли реєстрацію на офіційному сайті. У деяких випадках букмекер може запропонувати ставку без ризику постійним гравцям, змінивши суму парі або умови отримання/відіграшу бонусу.

Відгуки гравців щодо ставок без ризику

Судячи з того, які відгуки про ставки без ризику зустрічаються в мережі, нові гравці букмекерської контори Фаворит більш ніж задоволені даною промо-пропозицією. Серед переваг ставки без ризику – велика сума парі (до 500 грн), прості умови відіграшу (вимоги лише за коефіцієнтом) та миттєвий розрахунок ставки одразу після закінчення останньої події з купону парі.

Реєструйтеся в БК Фаворит на сайті або у додатку, вносіть депозит та робіть першу ставку на спорт по лінії або в лайв-режимі. Якщо ваше парі не зіграє – букмекер поверне суму парі у повному обсязі.