Уві сні діти, особливо маленькі, проводять понад третину дня. Це досить великий проміжок часу, тому до вибору дитячої піжами необхідно підійти відповідально та серйозно. Давайте поговоримо про те, на що слід звертати увагу насамперед при виборі одягу для дому та сну для хлопчиків на https://kosta.ua/hlopcikam/43-dla-domu-i-snu/.

1. Безпека

Для піжами необхідно вибирати натуральні тканини, допустимо невелике, 5-10%, додавання синтетичних матеріалів, але не більше. В іншому випадку шкіра малюка не дихатиме.

Потрібно попросити у продавця сертифікати якості на продукцію, особливо у тих, у яких купуєте вперше. Це виключить можливість купівлі речі, яка може зашкодити дитині.

Звертайте увагу на те, як міцно тримаються дрібні вироби та декоративні елементи, які можуть розташовуватися на піжамі (наклейки, бісер та інше). В ідеалі треба купувати одяг без усього стороннього.

2. Надійність

Тканина піжами повинна залишатися міцною, особливо після багаторазового прання. Всі застібки, кнопки, блискавки необхідно перевіряти на предмет того, наскільки добре вони вмонтовані, пришиті.

3. Комфорт

Суб'єктивна характеристика, і дуже складно часом отримати від дитини достовірну інформацію про те, чи все її влаштовує, чи зручна їй та чи інша річ… Але можна звернути увагу на матеріал, якщо він м'який і приємний на дотик, то дитині в ньому буде радісно перебувати ніж у колючому та жорсткому.

У піжамі дитині має бути зручно рухатися, тоді буде комфортно спати. Не забувайте про гумки, які не повинні стискати ручки, ніжки та інші частини малюка.

4. Фасон та естетика

Починаючи приблизно з двох років, дитина може починати виявляти інтерес до того, як пошиті речі та що на них зображено. Не забувайте звертати на це увагу, можна навіть радитися з ним при виборі піжами.

Наприклад, що стосується кольору, картинок і малюнків, декоративних елементів. Але пам'ятайте, що спокійні кольори та відсутність різких орнаментів сприяють кращому засинанню вашого чада.

5. Сезонність

Пам'ятайте про сезонність піжами. Є легші, а є тепліші. Правильний вибір визначить, наскільки зручно буде дитині, дозволить уберегти її від переохолодження в прохолодний період, або, навпаки, від надлишкового перегріву в спекотні дні.

Не забувайте про перелічені в статті правила і ваша дитина буде завжди здорова, а її сон буде комфортним і безпечним!