Чи буде дитина любити читання залежить і від батьків. Малечі треба дарувати книги, читати їх. Діти із задоволенням слідкують за пригодами книжкових героїв, і з нетерпінням чекають нових зустрічей. Книги вчать дитину переживати за друзів, приходити на допомогу, коли вони опиняються у складній ситуації. Книги сприяють формуванню особистості та моральних цінностей.

Книги для дітей від магазину Zlatka

Дитяча книгарня Златка Харків пропонує відвідувачам багатий вибір літератури:

  • навчально-виховної;
  • для раннього розвитку дитини;
  • художньої.

Навчальну літературу менеджери магазину підбирають відповідно до вимог українського Міністерства освіти.
Асортимент товарів магазину налічує понад 10, 5 тисяч найменувань книг. Можна підібрати літературу для самих маленьких любителів книг і для дітей підліткового віку. Це і розмальовки, і збірки веселих віршиків, історії в малюнках, енциклопедична література.
Також у магазині є великий вибір художньої літератури для дорослої аудиторії. 
На віртуальній вітрині представлена друкована продукція і книги в електронному форматі. Можна придбати книги українською та російською мовами.
Магазин Златка співпрацює з різними видавництвами, тому має можливість пропонувати покупцям літературу за привабливими цінами. А проведення акцій робить покупки максимально вигідними.
Замовлення оперативно доставляються клієнтам у всі регіони країни.

Корисне дозвілля

Дуже важливо розвивати інтелектуальний потенціал дитини. Але не треба забувати про її творчі здібності. Їх також треба розвивати. Дуже корисно займатися малюванням, тому магазин Златка пропонує придбати фарби дітям акварельні (звичайні та перламутрові) і гуашеві. Фарби швидко сохнуть, а руки легко відмиваються.
Малювання сприяє формуванню гарного почерку дитини, розвитку дрібної моторики, координації рухів, покращує пам’
ять.

Англійська у житті дитини

Знання іноземної мови відкриває додаткові можливості для людини в отриманні освіти й престижної роботи. Доступнішою стає інформація. Діти легше засвоюють іноземну мову. Магазин Златка пропонує велику кількість посібників, що дозволять малечі вивчати мову у формі гри. Це книги серій:

  • Пограймо;
  • Перші слова англійською;
  • Учимось граючи.

Для читання англійською дітям пропонуються книги серії Моя перша бібліотека: Аладін, Білосніжка, Огниво, Аліса у Країні Див, збірки казок.
Магазин Златка бажає малечі успіхів у навчанні.