Мінеральна вата виготовляється з вулканічних порід – природного матеріалу, із відмінними теплоізоляційними властивостями. Він поєднує в собі механічну стійкість з пожежобезпечністю, а також здатністю пропускати водяну пару. На сторінці https://teplo-tex-stroi.com/ukr представлена ​​пропозиція щодо утеплення мінеральною ватою від відомої компанії «ТеплоТехСтрой».

Експлуатаційні особливості мінеральної вати:

  • Найчастіше матеріал застосовують у фасадах будинків зі штукатурною системою, плоских покрівлях з підвищеною вогнестійкістю, покрівельних паркінгах та торгових центрах.
  • Застосовуються дошки з подовжньою орієнтацією волокон. Вони мають кращі теплоізоляційні властивості й вищу стійкість до розтягування дюбеля. Використовуються як у контактних, так і вентильованих системах.
  • Перпендикулярні волокна характеризуються значно більшою міцністю на розтяг (до 8×) у порівнянні з поздовжніми волокнами. Завдяки приклеюванню по всій площі вони висувають менші вимоги до механічного анкерування.
  • Мінеральний утеплювач має гарні акустичні властивості та низьку теплопровідність.
  • Завдяки своєму мінеральному походженню, а також способу виробництва при високих температурах близько 1600°С, дані теплоізоляційні плити кращій ізоляційний матеріал для забезпечення вогнестійкості.
  • Плити добре ущільнюються, легко підганяються під потрібний розмір, стійкі до плісняви та впливу хімічних елементів.
  • Волокно мінеральної вати має більшу міцність і тому підходить для механічно навантажених конструкцій.

Якщо зайти на сайт https://teplo-tex-stroi.com/ukr/uteplenie-doma, то можна ознайомитися з розцінками різного виду робіт, запропонованих компанією «ТеплоТехСтрой». Клієнти, які зробили у нас замовлення, ніколи не розчаровуються в якості робот.