Встановлення надгробка на могилу – відповідальна річ. Кожній людині хочеться, щоб пам'ятник виглядав гідно та був якісно виготовленим, довговічним. Найкраще цим вимогам відповідає гранітна пам'ятник - вироби з граніту виглядають дуже естетично, догляд за ними мінімальний, а простояти такий надгробок може десятки років, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд. Для замовлення виготовлення надгробка на могилу треба перейти на сайт veron.com.ua!

У майстерні можна замовити як дорогий виріб, так і недорогий пам'ятник з цього натурального каменю. Граніт практично не піддається впливу довкілля - йому не страшний ультрафіолет, вологість, перепади температур. Постійного догляду він не потребує, і пам'ятник з нього буде чудово виглядати, навіть якщо у вас немає можливості часто ходити на цвинтарі, щоб доглядати за могилою.

Якщо вам потрібний недорогий гранітний надгробок, кілька порад допоможуть вам визначитися з вибором:

  • Вибирайте пам'ятник із прямокутною стелою, для її створення не використовується ручна праця для надання плиті складної форми, тому виріб коштуватиме дешевше. Класична форма не є показником ординарності такого пам'ятника – плиту можна прикрасити гарним гравіюванням, пам'ятними написами, віршами.
  • Визначтеся з висотою стели. Сьогодні багато хто вибирає невисоку плиту, виглядає вона добре, і коштує набагато дешевше. Наприклад, стела висотою 80 см коштуватиме вдвічі дорожче за виріб, висота якого 50 см.
  • Красу надгробку надають полірування та гравіювання. Якщо відполірувати стелу з одного боку, пам'ятник виглядатиме ефектно, і це обійдеться дешевше, ніж торцеве або кругове полірування - з двох або чотирьох сторін. Дешевше коштує механічне гравіювання, але її якість поступається ручній роботі.
  • Якщо на ділянці плануються інші поховання, не рекомендується ставити занадто дорогий пам'ятник, який потім доведеться демонтувати.
  • Бюджетним оформленням буде нанесення за допомогою гравіювання фотографій, написів, символіки. Різьблення, наявність барельєфу набагато збільшують вартість виробу.
  • Недорогий меморіал включає мінімальну комплектацію – стела з підставкою та квітник. Комплектацію завжди можна розширити за бажанням.
  • Зазвичай після поховання на могилі встановлюється дерев'яний хрест, який може простояти рік чи більше. Після цього варто подумати про встановлення пам'ятника. Придбати надгробок дешевше можна в осінньо-зимовий період, у цей час ціни на пам'ятники трохи нижчі. Установка проводиться з настанням весни, щоб не сталося перекосу основи.