Снюс все більше набирає популярності в Україні, особливо в областях які знаходяться біля гір, адже снюс вживається набагато зручніше ніж цигарки. Людям які мандрують горами більше не потрібно брати з собою запальничку, чи ховатись від дощу щоб покурити. Набагато зручніше взяти з собою велику пластикову коробочку, яка швидко може дати той ефект який шукають в курінні. Якщо ви саме та людина яка вирішила купити снюс в Мукачево то найзручнішим способом вибрати жувальний тютюн з великого асортименту та швидко отримати його – це замовлення в інтернет-магазині. Ми розповімо, як вибрати інтернет-магазин, на що звернути увагу та як підібрати снюс за міцністю.

Як вибрати в інтернет-магазині снюс?

При виборі інтернет-магазину для покупки снюсу слід звернути увагу на:

  • Вибір. Чим більше снюсу пропонує магазин, тим краще. І важливо, щоб товар був не просто в наявності. Звичайно, деякі позиції можуть закінчитися, але якщо більшість елементів відсутні, будьте обережні. Є ризик, що магазин лише створює видимість великого асортименту товарів. Вибір важливий не тільки для вашого комфорту, а й тому, що великий обсяг товарів свідчить про надійність магазину. Великий асортимент можливий лише за умови, що продавець уклав довгострокові договори з багатьма постачальниками. Це означає, що в такому магазині багато покупців.
  • Способи доставки. У магазині повинні бути представлені найбільш зручні способи доставки за ціною перевізника. Зазвичай це «Нова пошта».
  • Можливість зв'язку з менеджером магазину. Покупцям повинні бути доступні представники магазину, які готові відповісти на питання, вирішити проблемні ситуації, допомогти у виборі товару.

Це основні аспекти, на які варто звернути увагу при виборі магазину. Більше інформації про те, як не стати жертвою шахраїв купуючи продукцію в інтернеті можна прочитати перейшовши за посиланням.

Як вибрати снюс

Перед тим, як прийняти рішення про аромати снюса, який ви купуєте, вам потрібно звернути увагу на міцність і тип тютюну.

За міцністю снюс буває:

  • Легкий. До 12 мг/г. Цей снюс відмінно підходить для початківців. Якщо ви курите сигарети рідко або не більше ніж пару штук на день, цей варіант вам підійде.
  • Середній. Від 12 до 24 мг/г. Цей снюс для вас, якщо ви регулярний курець, який курить не більш, ніж пачка середніх за міцністю сигарет в день. Такий снюс може закрити добову потребу в нікотині і допомогти позбутися від звички щоденно палити.
  • Міцний. Більше 24 мг/г. Цей жувальний тютюн підходить, якщо ви курите пачку дуже міцних сигарет чи більше пачки. Ви також можете спробувати міцний снюс, якщо ви досвідчений споживач середнього снюсу. Для початківців і любителів середніх сигарет цей жувальний тютюн буде занадто сильним. Він може викликати печіння слизової оболонки, запаморочення і навіть нудоту.

Якщо ви шукаєте щось середнє між легким і міцним снюсом, то хочемо вам порекомендувати новинку від Польського виробника Planet. Цей бренд зарекомендував себе як ідеальний варіант який підійде як початківцям так і більш досвідченим поціновувачам нікпаків. Якщо ви хочете дізнатись більше до данний бренд, залишаємо відео огляд тут 

За типом тютюню відрізняють сухий та вологий снюс.

Вологий снюс. Такий снюс працює швидко. Він вже зволожений, тому починає взаємодіяти з оболонкою рота дуже швидко. Ви швидко отримаєте необхідну дозу нікотину.

  • Сухий снюс. Перед тим, як нікотин потрапляє в організм, тютюн повинен розмокнути від слини. Таким чином, він діє більш повільно та плавно.
  • Ви можете вибрати будь-який снюс на свій смак. Але пам'ятайте: якщо суміш на основі тютюну, невеликий тютюновий аромат буде присутній. Якщо снюс без тютюну, то ви відчуєте тільки ароматизатори.

Якщо ви все ще не розібрались як правильно вибрати снюс то зверніться до консультантів данного інтрнет магазину https://kupit-snus.in.ua/ua/  Даний інтернет магазин давно працює на ринку, і професійні фахівці які консультують клієнтів зможуть максимально влучно задовольнити ваші потреби.