Щоб підвищити його ефективність центрального опалення або ж і взагалі перестати розраховувати на такий приклад обігріву, сьогодні встановлюють теплу підлогу. Вона облаштовується безпосередньо під час ремонту, не вимагає особливих зусиль під час монтажу та дарує комфортний мікроклімат в кімнаті.

Переваги використання електричної теплої підлоги

Сьогодні електрична тепла підлога вважається одним із найпопулярніших способів облаштування обігріву кімнати. На сайті https://fazastore.com.ua/ua/g105819244-teplyj-pol-elektricheskij ви можете обрати потрібний товар, варіюючи тип системи, довжину кабеля тощо. Така система має кілька ключових переваг:

  • Не віднімає багато місця у порівнянні зі стаціонарними обігрівачами;
  • Може встановлюватись у квартирі, приватному будинку чи навіть в офісних приміщеннях;
  • Простий процес монтажу та експлуатації системи – ви легко розберетесь, як керувати приладом та встановлювати потрібний режим;
  • Великий вибір дозволяє підібрати підлогу під будь-яке покриття.

Мінуси електричної теплої підлоги

Втім, не варто забувати про те, що тепла підлога, як і будь-який інший спосіб обігріву кімнати, має не лише переваги, але й недоліки. До них належать:

  • Збільшення витрат на електроенергію. Тепла підлога, особливо для обігріву великих площ, споживає велику кількість електроенергії, що не може не позначитись в квитанції до оплати.
  • Дешеві та неякісні види теплої підлоги можуть випромінювати шкідливі речовини. Втім, більшість сучасних систем все ж створено з урахуванням стандартів якості та правил безпеки.
  • Тепла підлога забирає трохи висоти. Це не буде помітно в кімнатах з високими стелями. Однак в низьких приміщеннях кожні 3-4 см висоти можуть кидатись в очі.

Висновок

То чи варто встановлювати в будинок або квартиру електричну теплу підлогу? Перш ніж відповісти на це питання, варто визначитись із метою, з якою ви плануєте облаштовувати нагрівальні мати. Це може бути основний варіант опалення кімнати або ж додатковий. Також потрібно детальніше ознайомитись з особливостями приміщення, підлоговим покриттям – в деяких випадках встановлення теплої підлоги категорично не рекомендується.

Правильно підібрана електрична тепла підлога дозволить ходити босоніж по квартирі навіть взимку. А тепле повітря, яке буде вироблятись у кабелі, поширюватиметься кімнатою та створюватиме комфортний мікроклімат.