Найкращий друг — людина, яка завжди підтримає в складній ситуації й щиро радітиме вашим успіхам. Оскільки він поруч з вами у багатьох ситуаціях, то ви точно знаєте багато про його мрії, бажання й вподобання.

Обрати подарунок для нього буде не складно, але ви повинні розуміти, яку відповідальність на себе берете. Ваш сюрприз повинен принести максимум користі та задоволення отримувачу, а не зіпсувати йому настрій і залишитися у своїй рідній коробці.

Тож, щоб ви не зіпсували власний статус кращого друга або подруги, уважно перечитайте правила підбору презенту й оберіть найкращий варіант серед запропонованих.

6 ідей вдалих сюрпризів найкращому другу

1. Автомобільний пилотяг

Це компактний гаджет для підтримки чистоти в авто, який може завжди жити в багажнику. Він вмикається від прикурювача, дістає до будь-якого місця в салоні й займає мінімум місця. З ним прибирання салону буду швидким та комфортним.

2. Намет

Це маленька мрія тих, хто любить пригоди, походи та активний спосіб життя. І вона обов’язково має здійснитися. Оберіть текстильний “будинок” на двох, який буде зручним у транспортуванні та легким для збору біля озера.

3. Гриль

Що може бути смачнішим за м’ясо чи овочі, приготовані на відкритому вогні? Сучасні грилі дозволяють смажити стейки й легко регулювати температуру й ступінь просмаження. Модель з колесами буде легко переміщати по вулиці й поставити там, де буде зручно.

4. Політ на легкому вертольоті

Якщо у вас є друг, який полюбляє екстрим і з легкістю погоджується на різні авантюри, цей подарунок саме для нього! Побачити краєвиди улюбленого міста, спробувати себе в ролі пілота, зробити фото на згадку — це буде незабутня повітряна подорож. Це та більше вражень знайдете за посиланням https://www.bodo.ua/ua/podarki/parnyu/.

5. Проєктор

Не обов’язково їхати в кінотеатр, щоб подивитися фільм. Простір вдома можна організувати так, що домашній кінозал стане в будинку улюбленим місцем. Наявність проєктора, попкорн, кола — і ви в кінотеатрі, але на зручному дивані. Головне — наявність вдома порожньої білої стіни, інакше додатково доведеться купувати екран.

6. Набір для лазні

Відвідувати сауну з друзями люблять багато чоловіків. Але от власний набір для банних процедур має не кожен. Шапка, рукавиця, рушники, мочалка, капці, ефірні олії — основні речі, які мають бути в комплекті.

Як обирати презент другу: неписані правила

1. Звертайте увагу на його вподобання та спосіб проведення дозвілля. Зрозумійте, хлопець, який байдужий до мистецтва, не виявить бажання піти на майстер-клас з акварелі. Ви лише даремно витратите гроші й залишите близьку людину без подарунка.

2. Враховуйте вік отримувача — цінності у 20 річних юнаків та 30 річних чоловіків відрізняються. Тому один зрадіє відвідуванню квест-кімнати, інший — сімейній поїздці у Дім Хаскі на вихідні.

3. Пригадайте, які дарунки ваш друг отримував на попередні свята. Вам буде незручно, якщо він знову триматиме в руках те, що вже має, та ще й гіршої якості.

4. Якщо сумніваєтеся у виборі — напросіться в гості й придивіться, чи є у нього вже те, що ви думали придбати на подарунок.

5. Загорніть сюрприз в подарунковий папір — це додасть інтриги й подарує святковий настрій.

Будьте уважними до близьких людей й обирайте лише найкращі подарунки.