гра що за мем

У сьогоднішньому світі розвинених технологій на смугах Всесвітнього інформаційного павутиння блукають прикольні ілюстрації, карикатури та ролики із заморочками, укомплектовані з наміром під різноманітні диспозиції. Одна з яких гра. гра">Що за мем». За короткий час вони стають загальновідомими і такими, що швидко поширюються.

«Що за мем» гра – що це? У сучасних розрахованих на молодь колах вони фігурують під терміном мем і нове покоління виборює першість на гострий і крутий мем, у цьому немає нічого незвичайного. А як розвага цей процес приносить приємний драйв. Поприколюватися над черговою хохмою подобається людям усіх вікових категорій, незалежно від місця проживання. Звичайно ж, найжиттєрадісніший і оптимістичніший народ живе в УКРАЇНІ!

Явлення дійсності 2022 року важким тягарем лягли на український народ, але для хвилинок абстрагування підійде нескладна карткова розвага «Че за мем?» (What do you meme). У світ вийшла українська версія. Наш героїчний народ має чудове почуття гумору, яке непідвладно знищити жодному ворогові.

Огляд

Огляд настільної гри: Усі обставини на зображеннях у забаві близькі кожному українцеві, бо торкаються примітних та комічних ситуацій, що відбулися у 2022 році. Усі пам'ятають про вкрадений циганами не там залишений орківський танк. Або про літню жінку, яка відправила ворожий у «останній шлях» із кошиком пиріжків.

Всі ми сміялися з приколу і просили поділитися досвідом виведення з ладу безпілотника за допомогою банки з консервацією. А фраза з курсом військового корабля – це взагалі шедевр світового масштабу. Хіба можна поставити навколішки такий народ? Відчиняйте шкатулку з гумором та інструментом для боротьби духовного відчаю та депресії!

Правила

огляди настілок

Правила гри. Визначтеся з ключовим приколістом у вашій компанії, хай він виступить у ролі арбітра. Інші учасники, що грають, набувають по 7 зображень з ідеями, модератор розкриває картинку з обставиною, а кожен робить вибір відповідного зображення серед своїх.

Кожен за своїм гумористом і результатом укомплектування зображень може бути непередбачуваним і сміливим. У цьому полягає принцип ігрового процесу. Рефері звичайно має бути серйозним і неупередженим у виборі переможця. Нагороджується лідер, який вибрав найприкольніше зображення, одним жетончиком. Для отримання пальми першості їх має накопичитись рівно десять.

Розвага «Че за мем?» аналогічно комедійному уявленню, де кожен гуморист – це член вашої дружньої компанії. Подарувавши таку прикольну гру своїм друзям ви зробите їх і ваш день. Вона завжди доречна для проведення дозвілля в оточенні найкращих друзів.

Купити гру можна в інтернеті. За короткий проміжок часу вона і українською стала популярною, а головне злободенною грою. Тому рекомендуємо її креативним та пройнятим патріотизмом людям, з добрим почуттям гумору. Потенційним гравцям, які віддають перевагу барним забавам з питаннями та відповідями, зосередьтеся на симуляторах Карти конфлікту. Викидня №2 або Мемологія: Паляниця. «Че за мем?» - це ідеальний рецепт підвищити стан духу в цей складний час!