Компанія Паріматч давно завоювала прихильність багатьох користувачів, ряди яких постійно поповнюються. Сервіс абсолютно безпечний, а також забезпечує своїх гостей приємними бонусами, акціями та можливістю отримувати свіжі новини у світі спорту.

Те ж саме стосується й Чемпіонату світу з футболу. Букмекер виставив на матч Англія - ​​США коефіцієнти та зробив прогноз щодо ситуації на даний момент. Parimatch є першим легальним та найнадійнішим букмекером, який вже дає можливість гравцям зробити ставки з хорошими коефіцієнтами та широким вибором результатів.

Коефіцієнти на гру від Parimatch

25 листопада відбудеться груповий етап Чемпіонату світу з футболу 2022, в якому візьмуть участь збірна Англії та збірна США. Місце проведення – стадіон "Ель-Байт" в Ель-Хаурі. Фаворитом змагання, на думку експертів Паріматч, є англійці, що варто враховувати перед тим, робити ставки. Якщо говорити про основний час, то прогнози на змагання такі:

  • перемога Англії – 1,62;
  • нічия – 3,95;
  • перемога США – 6,00.

Крім того, зареєстровані користувачі можуть дивитися прямі онлайн-трансляції матчів, а також користуватися розділом, де показані аналітичні матеріали, статистика команд та готові прогнози матчів.

Статистика збірної Англії у Чемпіонаті Світу 2022

Те, що англійці пройшли груповий відбір у кваліфікації у ЧС, ні для кого не стало несподіванкою. З 10 проведених ігор, команда здобула 8 перемог та 2 нічиїх. Також варто зауважити, що збірна:

  • має вражаючий баланс голів – 39:3;
  • знаходиться на 5-ій позиції у світовому рейтингу ФІФА;
  • має чудовий склад команди;
  • за спиною у команди – участь у 15 світових чемпіонатах, де найгіршим результатом було вибуття з 1/8 фіналу.

Тому, експерти БК Parimatch мають всі підстави вважати, що матч завершиться перемогою збірної Англії. У той час, як на виграш США віддають лише 17%, а на те, що буде нічия – 24%.

Варіанти ставок від Паріматч

Користувачі онлайн-платформи Париматч отримують доступ до величезного списку можливостей, серед яких не лише ставки на основний час або тотал. Гості можуть вибрати такі варіанти, як: подвійний результат, фора, індивідуальний тотал будь-якої з команд, команда заб'є гол, обидві команди заб'ють, точний рахунок і т.д. Компанія робить все для того, щоб забезпечити користувачам доступ до якісних статистичних показників.