Якщо у квартирі холодно, варто подбати про альтернативні джерела тепла. В їх ролі можуть виступати різні види обладнання. Що підійде найкраще, розповімо нижче.

 

Керамічна панель

Один із пристроїв, який добре забезпечує тепло — керамічна панель. Зовні виглядає дуже стильно, органічно вписується в будь-який дизайн інтер'єру. Але основні її переваги — енергоефективність та функціональність. Річ у тім, що кераміка — чудовий матеріал, який добре вибирає тепло й довго віддає його приміщенню.

Зверніть увагу, що керамічні панелі бувають стаціонарними та на роликових колесах. До того ж можна вибрати пристрій будь-якого відтінку — від білого до зеленого.

Олійний (масляний) обігрівач

Такий побутовий пристрій залежно від кількості секцій здатний обігріти кімнату від 12 до 20 м2 . 

Працює масляний обігрівач завдяки вбудованому тену та олійному теплоносію. Той повільно нагрівається й передає тепло на металічні пластини. Якщо ви вирішили купити масляний обігрівач у Дніпрі, його бажано робити недоступним для дітей. Особливо, коли прилад працює на максимальній потужності. Малюк може отримати опік, торкнувшись поверхні радіатора.

Тепловентилятор

Це мініатюрний побутовий прилад, який проганяє повітряні маси через вбудовану нагрівальну спіраль. Основні недоліки такого пристрою — досить високий рівень шуму під час роботи, відносно неприємний запах за рахунок частинок пилу, що потрапляють на спіраль і згоряють під час його роботи.

Але тепловентилятор гарний тим, що його можна використовувати навіть у підсобних приміщеннях. До того ж він швидко прогріває повітря.

Твердопаливний котел

Для приватного котеджу це — ідеальний варіант. Твердопаливний котел здатний працювати на вугіллі, дровах, пелетах. Вибирати можна будь-який вид палива, щоб у будинку було тепло. Звичайно, установкою твердопаливного котла слід було потурбуватися ще влітку. Але навіть зараз, за ​​наявності проєкту, можна швидко змонтувати його. Головне, для виконання роботи запрошувати досвідчених спеціалістів.

Сонячні батареї

Кілька останніх років вони набирають популярності в Україні. Сонячна панель здатна забезпечувати електроенергією навіть величезний котедж, дає можливість повністю відмовитися від централізованих комунікацій, серйозно заощаджувати сімейний бюджет. Щоб вибрати хороше обладнання, важливо розрахувати оптимальну напругу та потужність під потреби домогосподарства.

Теплий одяг

Обов'язково тримайте запаси теплого одягу для кожного члена сім'ї. Враховуйте, що краще дотримуватись принципу багатошаровості. Так тілу буде тепліше. Добре тримати вдома теплу ковдру для кожного члена сім'ї, а в ідеалі — і спальні мішки. У разі критичних ситуацій вони стануть великою підмогою. До речі, все необхідне з цього можна переглянути в асортименті товарів Алло в Дніпрі. Компанія навіть надає доставку покупки містом.