У світовій індустрії гемблінгу існує понад 20000 різних гральних автоматів, але справді популярними з них стають не більше 5%. При цьому ця популярність суттєво відрізняється залежно від регіону. Сьогодні ми поговоримо про одного з найвідоміших та легендарних гральних автоматів України – Банани на Багамах.

Хто і Коли Створив цей Шедевр?

Ігровий апарат Bananas go Bahamas створили спеціалісти з австрійської компанії Novomatic. Це сталося 1996 року. На той момент ніхто і подумати не міг, що пізніше слот працюватиме і в режимі онлайн. Але тоді то був звичайний однорукий бандит. Гра швидко поширювалася по всьому світу, але припала до душі мешканцям лише кількох країн.

Щодо України

Однією з таких країн стала наша Батьківщина. У нас ці машини розповсюджувалися під брендом Адмірал. На верхній частині кожного з таких апаратів виднівся біло-синій напис на чорному тлі. Банани можна було зустріти практично у кожному наземному гральному клубі. Особливо українцям припала до душі тематика відпочинку у теплих краях. А атмосфера веселих фруктів лише доповнила безтурботну нотку цієї гри.

Стандартний Режим Ігрового Автомату Bananas go Bahamas

Перед вами чудове сонячне узбережжя якогось невідомого курорту. А веселі фрукти збираються на цьому піщаному березі. Серед відпочиваючих виступають такі символи - сплячий кавун, веселий банан, манго, що пірнає, граючий на барабанах кокос, привабливий ананас і полуничка, що розтинає хвилі. Завданням гравця в стандартному режимі є обертання барабанів та упіймання виграшних комбінацій. Кожен виграш приємний, але набагато приємніше зіграти у спеціальну бонусну гру з безкоштовними обертаннями. Для того, щоб мати таку можливість, потрібно якнайшвидше зібрати всі валізи разом. Ну як мінімум 3. За 3 валізи ви отримаєте цілих 45 фриспінів. Спробувати зловити таку бонусну гру ви можете особисто у безкоштовному режимі тут - https://casinohata.com/bananas-go-bahamas.php. На цій сторінці представлена безкоштовна демо-версія автомата в режимі онлайн. Ви можете грати там у Bananas go Bahamas абсолютно безкоштовно без реєстрації та смс.

Суть Бонусної Ігри у Бананах

За великим рахунком, безкоштовні обертання в даному слоті не мають якихось особливостей, крім того, що їх дуже багато. 45 фриспінів – це максимально можлива кількість безкоштовних обертань серед усіх ігор компанії Novomatic. Таким чином ви отримуєте 45 безкоштовних ставок. Багато українців вважають, що за рахунок такої аномально високої кількості фриспінів у цей автомат вигідно грати за високою ставкою.

Управління Слотом Банани Їдуть на Багами

Провайдер пропонує вам грати в кількох варіантах активності платіжних ліній. Ви можете виставити 1, 3, 5, 7 та 9 одночасно активних ліній. На кожен з активованих напрямків необхідно поставити кредити, тому чим більше ліній ви задієте, тим більшим буде розмір ставки за кожне обертання барабанів.

Висновки

Перше, що хотілося б виділити в результаті це яскравий та барвистий дизайн, який налаштовує на гарний настрій та відпочинок. Пограти в таку гру ввечері після роботи буде чудовим рішенням, адже вона допоможе розслабитися. Наступне, що можна виділити це музика та звуки. Цікавою відмінністю тут від більшості ігрових автоматів є унікальність звукового супроводу по комбінації з різних символів. Наприклад, якщо комбінація складається з кокосів, то мелодія, яка сигналізує нам про виграш, буде одна, а от якщо з ананасів, то вже інша. Ну і звичайно ж, третя особливість – це величезна кількість безкоштовних обертань. 45 фриспінів ви не зустрінете не тільки в жодній грі від Новоматіка, але і від багатьох інших провайдерів.