Словаччина - це європейська країна, що динамічно розвивається, яку розглядають для імміграції багато громадян України. Держава є членом ЄС, її економіка регулярно розвивається, і постійно потрібні робочі сили. Заробітні плати тут на одному рівні з сусідніми країнами (Польща, Чехія), проте ринок кадрів не завантажений. Посвідка на тимчасове проживання (ПНП) дасть вам змогу перебувати в країні, вчитися, вести бізнес.

Чому Словаччина

Процедура оформлення посвідки на проживання в Словаччині набагато простіше, ніж в інших країнах ЄС. До того ж коштує це набагато дешевше. Наприклад, у Словенії для цього доведеться зробити інвестиції мінімум на 22 тисячі євро.

Посвідку на проживання в Словаччині отримати набагато легше. Крім обов'язкового пакета документації, потрібно продемонструвати:

  • 4,4 тисячі євро на рахунку для бізнесу;
  • 2,65 тисячі на персональному.

Перший документ видають на 2 роки, потім його можливо продовжити ще на 3. Разом із заявником можуть подати документи і члени його сім'ї.

Основні переваги посвідки на проживання в Словаччині

Ось основні переваги оформлення посвідки на тимчасове проживання в Словаччині.

Ви можете проживати тут на постійній основі.

Для вас відкриються всі країни ЄС, більше не доведеться турбуватися про оформлення візи.

Люди з ВНЖ можуть вільно вести бізнес у країнах Євросоюзу.

Члени вашої родини зможуть отримати гідну європейську освіту.

Можливість отримання іпотеки на дуже вигідних умовах тощо.

Якщо вам потрібно отримати посвідку на тимчасове проживання в Словаччині, але ви бажаєте зробити все швидко, без зайвих турбот і проблем - звертайтеся до професіоналів. Компанія Slovak Education підготує необхідну за законом документацію і буде супроводжувати вас на всіх етапах проходження процедури.

Посвідка на проживання в Словаччині - переваги для бізнесу

Люди, які ведуть свій бізнес у Словаччині, отримують масу переваг.

А саме:

  • податкова служба налаштована досить лояльно;
  • у держорганах відсутня корупція;
  • невисока ставка податку на дохід (при обороті 100 тисяч євро на рік - 15% для приватних підприємців і ТОВ);
  • податок на прибуток потрібно платити раз на 12 місяців.

Через 5 років після постійного проживання (мінімум 183 дні на рік) ви зможете претендувати на постійний ВНЖ і громадянство Словаччини. Для першого потрібно надати докази стабільного заробітку і забезпечення житлом. Причому купувати нерухомість немає необхідності, достатньо орендної житлоплощі.