Універсальність, практичність, високий рівень автономності зарядних станцій робить їх обов'язковим атрибутом комфортної роботи в офісі або в житті в будинку/квартирі. Однак частина користувачів досі з побоюванням розглядає можливість придбання або експлуатації такого пристрою. Насамперед, мова йде про те, що не всі знають, як правильно розрахувати потужність такого зарядного пристрою і чи він може допомогти реально забезпечити автономним електропостачанням будинок/квартиру під час тривалого відключення мережі.

Спробуємо відповісти на це та інші питання, які часто виникають у користувачів, які вперше стикаються з актуальною проблемою придбання такого резервного джерела електроживлення, як зарядні станції.

Компанія Motostuff може запропонувати широкий вибір зарядних станцій малої та великої потужності для приватного будинку чи квартири. Придбати будь-яку з моделей можна безпосередньо в онлайн-маркеті, зробивши замовлення та підтвердивши його. Комфортні для покупця системи оплати за товар та висока швидкість доставки – відмінна риса роботи онлайн-магазину, а також можливість отримати детальну та об'єктивну інформацію про конкретний різновид зарядної станції.

Підбираємо правильну потужність станції

Потужність портативної зарядної електростанції слід підбирати за принципом складання всіх потужностей електричних приладів, які є у квартирі чи офісі. Зробити такий підрахунок можна лише поетапно. Перш за все слід визначити ті пристрої, які критично важливі для забезпечення життя в квартирі або офісі. Після того, як ці прилади визначені, слід скласти показники потужності пристроїв. Якщо, склавши їх потужність, ви отримаєте цифру, наприклад, 1000 Вт, до неї слід додати щонайменше ще 25-30%. Таким чином, загальна потужність пристрою має відповідати щонайменше 1300 Вт. Цього резерву достатньо, щоб забезпечити практично безпроблемне енергопостачання у межах існуючої ємності зарядів акумуляторів.

30-ти відсоткове збільшення потужності обумовлено тим, що воно необхідне для запуску більшості побутових приладів, наприклад, електрочайника або комп'ютера. Деякі побутові прилади вимагають ще вищого пускового струму. Однак за рахунок існуючого резерву таких обсягів електропостачання буде достатньо. Зокрема, якщо не всі прилади включати відразу, а робити це послідовно.

Перш ніж купувати конкретний варіант зарядного побутового пристрою, слід проконсультуватися з фахівцями інтернет-магазину, вказавши загальну потужність приладів, що використовуються, а також бажаний час їх автономної роботи від зарядної станції. Слід врахувати, що підвищення тривалості автономної роботи значно відбиватиметься на вартості конкретного пристрою.