Багато людей мають мрію про власний будинок і не обов'язково, щоб він був великий за розміром. Досить і того, що б будинок був теплим, затишним, в ньому можна було жити разом з дітьми. Для охочих здійснити свою мрію, ми розповімо про переваги споруди каркасного будинку і тому, як вона проводиться.

Переваги каркасних будинків

Компанія «Сервус» швидко та якісно побудує для вас дерев’яний будинок під ключ. Будівництво каркасних будинків цією компанією - це якість, перевірена часом. Ось лише деякі переваги каркасних будинків порівняно з іншими аналогами:

  • будувати каркасний будинок економічно вигідніше, оскільки матеріал для споруди каркасного будинку обійдеться в кілька разів дешевше, ніж для такого ж цегельного;
  • не існує ніякої технологічної складності в будівництві будинку;
  • теплоізоляція каркасного будинку буде бездоганна;
  • швидкість будівництва будинку просто вражає. Наприклад, будинок на 70 квадратних метрів можна звести за три місяці.

Таким чином, ми отримуємо бюджетний будинок, при мінімальних витратах. Для зведення будинку Вам не знадобляться каменярі, робота яких, до речі, коштує сьогодні дуже дорого. Такий будинок ви самостійно зможете побудувати за декілька місяців.

Будівничі роботи можна поділити на наступні етапи:

1. Як і будь-яка робота, будівництво будинку починається з його планування. Тут Вам дається повна свобода дії. Ви можете спланувати будинок будь-яких розмірів і з будь-якою кількістю поверхів.

2. Після проведення планувальних робіт, приступаємо до будівництва. А починаємо його з заливки фундаменту. Для каркасного будинку найкраще підійде стрічковий фундамент. Фундамент слід підготувати за один-два тижня до початку будівництва будинку.

3. Починаємо роботу з каркасом. Для каркаса потрібна деревина оброблена антисептиком.

4. Потім – установка вертикальних стійок. Їх установка починається з кутів будинку.

5. Після завершення роботи з каркасом, приступаємо до робіт з утеплення будинку. Утеплюємо будинок звичайними листами пінопласту. Зазори між плитами задуваються монтажною піною.

6. Далі починаємо встановлювати дах. Дах ви можете обирати взагалі будь-який, в залежності від того який Вам більше до вподоби.

7. Після того, як дах встановлено, починаємо обшивати будинок листами ДВП або ОСП - це додасть дому теплозахисних властивостей і додатково захистить від вітру.

8. Тепер можна зайнятися встановленням вікон та дверей.

10. І завершальний етап – це внутрішні роботи.

Тепер, трохи ознайомившись з будівництвом будинку, ви переконалися, що виконати цей процес самостійно цілком можливо. Але все ж, краще звернутися до професіоналів в будівництві каркасних будинків. Компанія "Сервус" якісно та за невеликий час зведе будинок Вашої мрії. Більш детальну інформацію про будівництво дачі, будинку або іншої споруди ви знайдете за адресою http://servus.ua/ua/.