Навіщо контролювати показник сечової кислоти?

Сечова кислота являє собою прозорі кристали, що не розчиняються у воді або спирті. Спочатку вона була виявлена ще в 1776 році, у складі сечових каменів, що і сформувало її назву. Поступово наука розвивалася, і її знайшли в сечі. Діагностика деяких захворювань не обходиться без використання аналізатора сечової кислоти, який можна знайти в https://intermedica.com.ua/ua/katalog/laboratory/analizatory-mochi з метою визначення її кількості.

Сечова кислота – кінцевий продукт обміну пуринів, які виникають під час обміну речовин. Її невеликі кількості можна знайти в деяких органах та сечі. За її виведення з організму відповідають нирки. При їх захворюваннях цей процес порушується, що призводить до накопичення солей натрію в крові, і показник сечової кислоти збільшується. В результаті, можна зіткнутися з:

  • Появою каменів у нирках або сечовому міхурі;
  • Подагрою;
  • Гіперурикемією;

Визначити необхідність аналізу може тільки лікар. Діагностика цього показника має значення для контролю стану пацієнтів. Рекомендується звертатися до лабораторій, які можуть гарантувати точність отриманих результатів.

Важливість дослідження

Діагностика показника має велике значення при подагрі:

  • При її початковій стадії жодних симптомів може не виникати. Причиною її появи є уповільнене виведення сечової кислоти з організму. Чим раніше виявити причину, тим більше шансів на її лікування;

  • Вторинна патологія викликається захворюваннями нирок, що також можна визначити при діагностиці;

Сучасне обладнання, що використовується в лабораторіях, дозволяє оперативно визначити потрібний показник і прийняти рішення про подальше лікування. Звертайтеся в лабораторії та контролюйте стан здоров'я.

Лікування патологій буде тривалим і вимогливим до постійного контролю основних показників. Набагато простіше проводити профілактичні аналізи, ніж займатися лікуванням небезпечних станів.

Точність діагностики на аналізаторі сечової кислоти

Практично всі лабораторії використовують аналізатори, куплені в https://intermedica.com.ua/. Все обладнання, що є в наявності, має сертифікати якості, що дозволяє гарантувати достовірність отриманих результатів. На проведення дослідження потрібна мінімальна кількість часу. Також, в магазині можна знайти не тільки обладнання, а й усі реактиви, які потрібні.