Дуже багато оглядів присвячені підключенню бойлерів. Це і рециркуляційні насоси,  способи включення та управління, і подача води. Водонагрівачі обділені хорошими відео, та окремими інструкціями. Ми можемо похвалити тільки Арістон, академія якого дійсно видає прекрасні навчальні матеріали. Але і там пропущені деякі дрібниці, які ми вважаємо дуже важливими. Як виконати монтаж теплового насоса львів або як підключити бойлер правильно? Саме цьому присвячений сьогоднішній огляд.

Підключення водонагрівача до водопровідної мережі

Більшість водонагрівачів має тільки два патрубки, вхідний та вихідний, тому забезпечити рециркуляцію ГВП не вийде. Це означає, що обладнання не призначене для того, щоб підтримувати в робочому стані сушку для рушника. Для цієї мети вже знадобиться монтаж твердопаливних котлів львів. У деяких водонагрівачів Термекс та інших, є дренажний патрубок, через який штучним шляхом можна забезпечити рециркуляцію, якщо подати на це місце вхід гілки. Вода буде забиратися з верхньої частини, а злегка остигнула – входити знизу.

Однак на велику протяжність трубопроводу не розраховуйте, якщо водонагрівач електричний. Їх потужності близько 2-х кВт ледь-ледь вистачить на прямі обов'язки  постачання споживачів водою. Простіше кажучи, які б не були розміри електричного водонагрівача, потужність його не так велика, щоб ще працювати  на сушку рушників, не кажучи вже про опалення. З іншого боку старенькі моделі Гефест, що вийшли з виробництва, могли працювати і на радіатори. Але вийшли з ужитку, швидше за все, не знайшовши для себе визнання  покупців.

Підключення водонагрівача

Для включення на рециркуляцію необхідно виконати монтаж систем опалення та створити замкнений контур, який буде починатися на виході водонагрівача і закінчуватися на дренажному отворі. Для цього знадобиться рециркуляційний насос, а його вартість може бути порівнянна з самим приладом, таким чином повна ціна комплекту подвоюється.