Свята та урочистості, особливо сімейні – це важливі події, які наповнені радістю, щирими вітаннями й побажаннями. Багато хто вагається, чи варто запрошувати фотографа або оператора на захід? Але відповідь тут може бути тільки «так». Адже радісна мить варта того, щоб її згадували та переживали заново. Сучасний сервіс «Egolist» допоможе обрати професіоналів. Варто лише відвідати сайт https://egolist.ua/foto-i-videoziomka, щоб знайти справжніх професіоналів.

Професійна відеозйомка, Львів, Відеооператор

Фото та відеозйомка святкових заходів – що отримає замовник?

Перш за все, святкова зйомка – це можливість зафіксувати найкращі моменти події, людей, що стануть приємними спогадами на довгі роки і які можна завжди переглянути. Можливо, хтось не зміг бути присутнім на заході, то зможе переглянути світлини чи фільм.

Сучасні технології дозволяють створювати матеріали різного формату, тривалості, застосовувати цікаві ефекти, озвучувати та монтувати на власний смак. Жодна деталь свята не залишиться поза увагою. Крім того, сьогодні можливо замовити тематичну зйомку з відповідним оформленням.

Звісно, перевагу в такій справи варто віддати досвідченому фахівцю, щоб не відчути розчарування. Професіонал знає, як організувати роботу, де має бути камера в певний момент та як охопити всіх гостей і локації свята.

Переваги послуг «ЕГОЛІСТ»

Якщо вам потрібен фото-, відеооператор на свято, компанія «ЕГОЛІСТ» пропонує своїм клієнтам такі переваги:

  • якісно відзнятий та змонтований матеріал;
  • активну участь в програмі;
  • забути про камеру на телефоні;
  • можливість розслабитися та насолодитись святом.

Платформа «ЕГОЛІСТ» запроваджує новий підхід до пошуку потрібних послуг – тендер. Щоби скористатися цим методом, потрібно виконати наступне:

  • створити обліковий запис на сайті;
  • створити власний тендер – оголошення з детальним описом потрібної послуги чи товару.

Після цього продавці будуть пропонувати свої можливості, надаючи опис, характеристики, умови співпраці та вартість. Замовник же має обрати найкращий варіант.

Такий формат відрізняється тим, що надходить велика кількість тільки актуальної та орієнтованої на замовлення інформації.