При реєстрації на будь-якому інтернет-ресурсі система прив'язує користувача до номера мобільного телефону, який він вказав, для можливості його подальшої ідентифікації. Багато користувачів інтернету останнім часом стали використовувати для реєстрації на сайтах та різноманітних інтернет-майданчиках віртуальний номер телефону. При цьому свій особистий номер використовується лише для спілкування. Це допомагає дотримуватися особистого простору, конфіденційності та захистити свої особисті дані від шахрайських схем. Найчастіше користувачі звертаються для придбання віртуального номеру телефона на платформу «HotTelecom» на сайті  https://hottelecom.net/ua/virtual-number-for-registration.html , яка вже більше десяти років надає можливість якісного доступного зв’язку для своїх клієнтів. Дуже зручною ця послуга є у випадках, коли потрібно зробити новий аккаунт чи декілька аккаунтів на сайтах для знайомств чи у онлайн-казіно. Також наявність віртуального номера якоїсь країни надає можливість реєстрації на усіх сайтах та інтернет-ресурсах цієї країни, на яких встановлене регіональне обмеження для іноземних користувачів. Платформа пропонує віртуальні номери майже 100 країн

Придбати на платформі «HotTelecom» віртуальний номер можна як для використання один раз для реєстрації на якомусь сервісі, а можно на довготривалий термін. Залежно від цього послугу потрібно буде оплатити один раз чи щомісячно. Пропонується дуже багато варіантів оплати, включаючи кріптовалюту.

Віртуальні номери та їх види 

Платформа «HotTelecom» для забезпечення якісного зв’язку та можливості виконання послуг працює по протоколу VoIP (Voice over Internet Protocol), який являє собою технологію передачі голосової інформації та мультимедійних даних через мережу інтернет та хмарну телефонну станцію, використовуючи цифрові пакети даних замість традиційних аналогових сигналів, які використовуються у звичайних телефонних мережах. VoIP дозволяє здійснювати голосові та відеодзвінки через інтернет. Сервісом пропонуються такі види віртуальних номерів:

  • Для виконання та отримання недорогих дзвінків з будь-якої країни
  • Для спілкування за допомогою смс-повідомлень з абонентами, які знаходяться у інших регіонах
  • Для надання клієнтам можливості робити безкоштовні дзвінки у будь-якої кількості, що допомагає поширювати продажі товарів

VoIP-системи можуть бути реалізовані як для корпоративних цілей, так індивідуального використання. Ця технологія широко поширена і дозволяє заощадити витрати на зв'язок і розширити функціональність комунікацій.