Диван в вітальні об'єднує навколо себе домочадців і гостей. Його вибір не може бути випадковістю, тому перед тим як купити диван треба подивитися які є моделі.

    Купити дивани для дому львів (http://www.interiostory.com.ua/mebli-dlya-domu/myaki-mebli/)  можна будь якого дизайну, це дивани - кутки, дивани – ліжка двомісні та тримісні, в шкірі або тканині - вибір колекції м'яких меблів в меблевих салонах вражає. Вигляд дивана, звичайно ж, залежить від розміру оселі, а також потреби самої сім'ї. У невеликих кімнатах можна поставити невеликі кути або традиційні дивани, а на великому просторі, безумовно, лідирують модульні дивани. Модним рішенням є також установка поруч один з одним двох однакових невеликих диванів, які в тандемі створюють цікавий і комфортний простір для відпочинку.

     Колір для м'яких меблів грає також важливу роль. Господарі охоче вибирають у всіх відтінках сірого та білий. Наприклад, якщо потрібно купити меблі для домашнього офісу (http://www.interiostory.com.ua/mebli-dlya-domu/kabineti/), то це мають бути темні кольори, які можна поєднувати з аксесуарами в яскравих, соковитих відтінках. Надійна також шкіра, яка додає інтер'єру елегантного стилю.

   Так же стримано, як кольори використовуються різноманітні лінії, смуги або решітки при створенні меблів. Асортимент, який має інтернет магазин меблів (http://www.interiostory.com.ua/) достатньо великий, та в змозі вдовольнити потреби навіть самих вибагливих клієнтів. До того ж магазин має великий вибір декору, це вічно живі флористичні мотиви – великі і дрібні квіткові візерунки які оживляють прості тверді тіла, і надають їм більшої легкості.

    Сучасне виробництво весь час є з'єднання, здавалося б суперечливі і абсолютно не підходящі один одному стилі. Дизайнери, створюючи наскрізь сучасні, а часом навіть футуристичні форми дуже охоче беруться за елементи, характерні для стильних меблів, або ж навпаки – класичні форми оживляють сучасними деталями. У простих, геометричних тілах додають декоративні ніжки, або вирізані в дереві спинки, а в традиційних меблів, наприклад, про дерев'яній рамі і тихому лінії приєднуються холодні, хромовані елементи.