Суші — традиційна страва японської кухні, яку в цій країні споживають на свята. До суші подають алкогольні та безалкогольні напої. Всім відоме саке — рисова горілка, має невисокий градус, не більше 20. В холодну пору саке п’ють підігрітим, а в спеку — охолодженим. Полюбляють японці і пиво. З цим напоєм у них особливі стосунки. Для європейців поєднання смаку риби та морепродуктів з гіркуватим світлим пивом є дуже природним.

Компанія Онігірі пропонує спробувати суші, роли та макі оригінальних японських рецептів у поєднанні з вином. Цей алкогольний напій — поширений у всьому світі, існує безліч сортів вин: білий, рожевих, червоних, сухих і солодких. З якими з них найкраще споживати японські страви, роздивимось у статті.

доставка суші Ірпінь

Історія вина

Вино — алкоголь, що відомий з давніх часів. Докази існування виноградників як окультурених рослин, були знайдені на Півночі Ірану, та мають вік 9 тисяч років. Стародавній Єгипет та Месопотамія вже мали культ вина, а звідти він розповсюдився до Греції, а згодом до Риму. Виноробство можна назвати одним з ознак цивілізаційного розвитку людства.

Вина розрізняють за такими категоріями:

  • колір: біле, рожеве, червоне;
  • смак за вмістом цукру: сухе, напівсухе, напівсолодке, солодке;
  • алкоголь у відсотках: кріплене, лікери, портвейни тощо;
  • технологія виготовлення: ігристі, ароматизовані, вистояні у особливих ємностях.

Ірпінь доставка

Букет вина, тобто його смак і аромат, залежать від сорту винограду, зрілості, кліматичних умов зростання лози, технології виробництва.

Японці спеціалізувались на виробленні вина не з винограду, а з слив: сортів шанхайська муме, або розумі. Це напій з високим градусом, та пасує більше до десертів. Неквапне пиття з солодкими закусками, додаванням зеленого чаю або меду — призначення відомого сливового вина.

Суші та вино: цікавий тандем

суші онігірі

Більш звичні європейські сорти смакують з суші та ролами. Найвлучніші поєднання традиційних японських страв з сортами вина:

  • Біле вино завжди вважається найкращим партнером риби та морепродуктів. Класичне Шардоне вдало підкреслить смак суші, та страв з білими соусами, птицею. Сорти мускат, рислінг, гевюрц мають яскравий букет і солодкий смак, тому краще залишити їх для пікантних сирів, десертів та м’яса.
  • Рожеві вина можуть мати як фруктовий смак, так і терпкуватий смаковий відтінок. Цей напій подають охолодженим, або додають лід. Рожеве вино вважається універсальним у плані поєднання зі стравами. Купити сухе рожеве та замовити суші — це створити ідеальний тандем.
  • Червоне є терпким, тому краще пасує до м’яса. Деякі сорти: Каберне Совіньон тощо, добре підкреслять смак жирних сортів риби та вершкового сиру.

Онігірі пропонує смачні японські страви, що прикрасять святковий стіл. Заходь не сайт, та обирай своє персональне свято.