Одинарні пам’ятники  з мармуру часто не поступаються гранітним виробам. Вся справа в унікальному зовнішньому вигляді цього матеріалу. Якщо раніше мармур використовували виключно для створення окремих елементів архітектури та скульптур, то сьогодні він став одним із основних матеріалів для виготовлення пам’ятників компанії Oskard.

Особливості пам’ятників на могилу з мармуру в компанії “Oskard”

Пам’ятники на могилу з мармуру мають безліч переваг. Вони довговічні та досить міцні. Але все ж таки поводитися з ними потрібно обережно, так як матеріал може постраждати від серйозних фізичних навантажень і механічних пошкоджень.

Купити пам’ятник на могилу з мармуру варто хоча б заради того, щоб прикрасити місце вічного перебування покійної людини. Мармур - справді гарний матеріал, він виглядає ефектно навіть якщо виріб має просту конструкцію.

Замовити пам’ятник з мармуру можна на сайті Oskard. У каталозі пам’ятників представлено різні моделі виробів.

Матеріал може винести різкі перепади температури, вплив вітру та вологи. При цьому він має зернисту структуру, що робить його досить пластичним. З мармуром легко працювати, з нього можна виготовити різні конструкції.

Пам’ятники з мармуру в Рівному мають ідеально гладку поверхню - вони добре відшліфовані та відполіровані. Матеріал може мати різний колір.

При виготовленні мармурового пам’ятника на могилу майстри Oskard можуть поєднувати матеріал різних відтінків, щоб одержати унікальний комплекс.

Від чого залежить ціна пам’ятника з мармуру

Ціна пам’ятника з мармуру залежить від кількох факторів.

Насамперед враховується розмір конструкції. На вартість пам’ятника з мармуру впливають також побажання клієнта. Якщо ви хочете замовити звичайну конструкцію, то вона обійдеться дешевше за комплекс. Наші менеджери можуть розрахувати вартість індивідуального комплексу.

Замовити пам’ятник з мармуру

Для того, щоб замовити пам’ятник з мармуру потрібно всього кілька хвилин. Наші фахівці допоможуть визначитися з кольором виробу. Відтінок залежить від домішок, які можуть містити матеріал. Можна купити мармуровий пам’ятник червоного, зеленого, жовтого або блакитного відтінку. Але моноліти сірого, бежевого або білого кольору вважаються міцнішими за кольорові фігурні вироби.

Мармурові пам’ятники в Рівному пропускають сонячні промені, тому вони виглядають так, ніби вони мають підсвічування. Найчастіше вироби з цього матеріалу виготовляють для дітей та жінок. Пам’ятники з мармуру виглядають ніжно і водночас урочисто. Мармур використовують також для виробництва статуй ангелів, людських бюстів, фігурок птахів та тварин, які часто можна зустріти на цвинтарях. За цим матеріалом потрібно ретельно доглядати - очищати, протирати та мити. Інакше через кілька років він втратить свій початковий зовнішній вигляд.