Повертаючись в минуле всього на кілька десятків років назад пригадується, що в той час проектор був чимось казковим, рідкісним і незвичним. Щоб проектувати зображення потрібно було підготувати «екран», сам проектор був важким і не дуже доступним. У наш час проектори стали дуже бюджетними і портативними. Для прикладу, ліхтарик-проектор дитячий, який можна замовити на сайті Пеппі: https://peppi.kyiv.ua/igrashki/lihtarik-proektor-dityachij

Для роботи такого ліхтарика-проектора не потрібно жодної підготовки, достатньо просто включити в темній кімнаті або ввечері на дворі і проектувати картинки на будь-яку рівну поверхню. Дитячий ліхтарик-проектор проектує картинки, які зображені на картриджах-слайдах, які вставляються і прокручуються вручну. На кожному слайді по 8 картинок. Слайди є різноманітні: тваринки, світ динозаврів, космічні тіла, овочі і фрукти, солодощі, різні професії, алфавіт, цифри, світ комах, підводний світ і т.д. Докупити набір слайдів можна тут: https://peppi.kyiv.ua/igrashki/slajdi-do-lihtarikiv-proektoriv

Проектувати зображення можна на будь-яку відстань: чим ближче зображення- тим воно менше, чим далі- тим більше. Найбільш чіткі, яскраві і оптимального розміру картинки проектуються на відстані 1-2 метри. Щоб переключити картинку, потрібно прокрутити слайд вправо. Це легко зробити, дітки 2-3 років і старші можуть це робити самостійно, в залежності від індивідуального розвитку і здобутих навичок.

Дитячий ліхтарик-проектор підходить для дуже широкої вікової категорії, адже малюкам цікаво спостерігати за яскравими картинками, які раптом з’являються на стіні (чи стелі, меблях тощо), розглядати, що на них зображено, радіти улюбленим тваринкам на картинках, бачити фрукти чи овочі, які малюк уже скуштував, знайомитися з професіями, які зображені на відповідному слайді. Діткам 3 років і старше цікаво проектувати самостійно, вибирати слайд, змінювати картинки, досліджувати різні поверхні-екрани і якими на них виходять зображення. Старші дітки можуть придумувати розвивальні ігри з картинками, вивчати алфавіт за допомогою слайда з абеткою, вивчати цифри тощо. Дитячий ліхтарик-проектор сприяє розвитку дрібної моторики, умінню логічно висловлювати свою думку, розширює словниковий запас, розвиває естетичний смак, зорове сприйняття.

Ліхтарик зручно розміщується в дитячій ручці, тому що він невеликого розміру. Він легкий і компактний, тому його можна брати з собою в подоріж або на вечірню прогулянку. Якщо дістати слайд з ліхтарика-проектора, то його можна використовувати як стандартний дитячий ліхтарик.

Магазин "PEPPI" - інтернет магазин іграшок та товарів для дітей peppi.kyiv.ua