Сучасна людина практично не може уявити собі життя без смартфону та інших гаджетів, що значно спрощують наше життя і виконують безліч корисних функцій. Проте всі вони вимагають регулярного заряджання. У подорожах та повсякденному житті це можна легко і зручно організувати за допомогою повербанків.

Ці невеликі акумуляторні пристрої стали справжнім спасінням для людей, що активно використовують смартфони та інші електроприлади. Повербанк має невеликі габарити, тож його зручно носити із собою.

Виробники пропонують powerbank різної місткості, тож кожен може обрати відповідний пристрій для заряджання, що буде максимально зручним у використанні.

Місткий і потужний powerbank від АККВ

Компанія АККВ пропонує Power Bank саморобний на 100000 ампер, що є одним з найбільш популярних товарів. Для його виробництва використано 33 пакети від електромобіля великої місткості і високої якості, що дозволило створити потужний повербанк невеликих габаритів.

Неймовірно висока місткість робить цей повербанк оптимальним рішенням для рибалки або тривалих поїздок адже його вистачить на цілий місяць заряджання смартфону та інших гаджетів.

До переваг повербанків АККВ можна віднести:

  • надійність – акумуляторні елементи дуже якісні і розраховані на тривалу експлуатацію;
  • безпечність – виробник використовує всі необхідні заходи для того, щоб експлуатація повербанку була безпечною;
  • доступна ціна – вартість набагато нижча за аналоги від відомих виробників;
  • два порти дозволять одночасно заряджати декілька приладів;
  • невеликі габарити – для своєї місткості цей повербанк дуже маленький і легкий;
  • підтримує функцію швидкої зарядки;
  • зручність під час подорожей.

Як обрати повербанк?

Великий асортимент повербанків може створити складнощі для покупця, який не може визначитися який саме пристрій йому потрібен. При покупці повребанку необхідно звернути увагу на:

1. Місткість. Якщо вам необхідний маленький powerbank для термінової підзарядки гаджетів, який би можна було кинути у сумку і забути, оптимальним рішенням буде powerbank на 10000А. найбільш популярними є прилади на 20000А адже вони забезпечують декілька зарядок гаджетів. Проте цієї місткості не вистачить на роботу протягом тижня або місяця.

2. Розміри і вага. Повербанки призначені для використання поза межами будинку, тому визначтеся чи зручно вам буде носити конкретний пристрій із собою.

На сайті АККВ представлено великий асортимент повербанків, а також літієві акумулятори, акумуляторні збірки та інше обладнання для автономного живлення високої якості.