Поличні металеві стелажі необхідні для будь-якого складу, гаража, промислового підприємства, виробництва, харчової промисловості, розподільчого центру, ресторану чи комерційного приміщення. Надпотужні промислові поличні стелажі для складу можуть ефективно використовувати ваш простір. Крім того, поличкові стелажі забезпечують видимість вашого обладнання, заощаджуючи ваш дорогоцінний час, який ви могли б витратити на пошук того, що вам потрібно. Організуйте свій робочий простір за допомогою стелажів від українського виробника. Насолоджуйтесь покупками для всіх ваших організаційних потреб на нашому сайті.

Поличний стелаж для складу

У цій великій категорії є все, що потрібно для зберігання великих і маленьких предметів. Наші рішення для зберігання товарів, виготовлені із міцних матеріалів, що витримують суворі умови довкілля, розраховані на довгі роки використання.

Ось лише деякі з різновидів поличкових стелажів.

 • Стелажі з дротяними полицями

Дротяні стелажі міцні та довговічні. Зазначимо, що такі полиці міцніші за скло і вимагають менше догляду, ніж дерево.

 • Кухонні поличкові стелажі

Стелажі з полицями – це те, що потрібно для того, щоб розставити каструлі та предмети сервірування, які більше нема куди подіти.

 • Кутові поличкові стелажі

Якщо приміщення нестандартної форми – має вузькі проходи, незатребувані кути, у такому разі допоможуть стелажі для вузьких кутів, підвісні органайзери, що регулюються, і настінні стелажі для матеріалів з оцинкованим покриттям або іншими варіантами поличок.

Якщо ви хочете організувати свій офіс або майстерню або, наприклад, інструменти у вашому гаражі, ви можете купити поличкові розсувні стелажі для гаража з кронштейнами, опорами та маркерами.

Ви зможете поличні стелажі купити, які необхідні вашому бізнесу, включаючи:

 • стелажі для контейнерів,

 • стелажі для сипких матеріалів,

 • стелажі без болтів,

 • дротяні стелажі,

 • стелажі для піддонів,

 • консольні стелажі,

 • гравітаційні стелажі,

 • металеві стелажі загального призначення,

 • комерційні стелажі.

Ми також пропонуємо пластикові стійки для легших предметів. Незалежно від розміру стелажу, який ви шукаєте, ви потрапили до потрібного місця.

Спеціальні поличкові стелажі

Ми знаємо, що не все вміститься в акуратному маленькому куточку. Ось чому ми пропонуємо рішення для зберігання великих, нестандартних, громіздких та незручних предметів.

Для більш довгих предметів розгляньте консольну систему стелажів. Консольні стелажі відмінно підходять для зберігання сортового прокату, сталевих чи металевих труб, сталевих листів, алюмінієвих листів, сипких сировинних матеріалів та багато іншого.

Складські стелажі повинні бути стійкими та витримувати багато чого – навіть якщо кожен склад індивідуальний та пристосований до відповідних вимог. Поличні металеві стелажі здатні втримати досить велику вагу.

Якщо ви шукаєте високоякісні стелажі для зберігання, ви знайдете їх на нашому сайті. Допоможіть сформулювати свої цілі зберігання, поставивши кілька основних питань. Наприклад, скільки місця ви маєте? Чи є якісь особливі вимоги, які необхідно врахувати?

У СторХауз ми знаємо, що кожен сантиметр вашого складу цінний. Завдяки широкому спектру застосування та міцній конструкції наші поличкові стелажі від українського виробника задовольнять потреби будь-якого складу.