Будь-який ремонт починається з підбору будматеріалів. Важко, але вкрай важливо зробити правильний вибір серед усього різноманіття асортименту, пропонованого на будівельному ринку. Зазирніть на інтернет портал комплексних будівельних рішень, та обирайте високоякісні матеріали.

Адже, саме від застосовуваних матеріалів, в основному, залежить кінцевий результат ремонту. Віддавати перевагу треба тільки якісним матеріалам, причому, звернути увагу не тільки на технічні характеристики, а й на безпеку. Матеріали, що застосовуються для внутрішньої обробки приміщень, не повинні містити токсичних і шкідливих речовин, щоб не створювати несприятливу для здоров'я атмосферу.

Цілком природно, що хороші будматеріали не будуть коштувати дешево. Але при цьому, зовсім не обов'язково брати найдорожче. Висока ціна не завжди гарантує найкращу якість, швидше за все, ви переплатите за відоме ім'я. Віддавайте переваги відомим маркам, щоб отримати кращі властивості за прийнятну ціну.

Необхідно заздалегідь визначитися, якими саме властивостями повинні володіти матеріали, що застосовуються для ремонту (стійкість до високих температур, вологостійкість), тим самим звузивши вибір. Як правило, матеріали вузької спеціалізації перевершують за якістю універсальні.

Проведемо огляд найбільш популярних матеріалів для ремонту, які ми зазвичай використовуємо для оновлення своїх квартир. На що варто звернути особливу увагу, а саме головне, розповімо про те, як виправити помилки, якщо ремонт вже завершено.

Почнемо огляд з підлогових покриттів.

Щодо вибору лінолеуму можна орієнтуватися за ціною. Тут йде чітке співвідношення ціна-якість. Неякісний лінолеум, зроблений з реліну, виділяє фенол і формальдегід. Ці речовини сприяють розвитку захворювань дихальних шляхів і серцево-судинної системи. Навряд хтось захоче жити в такому кліматі. Взагалі, це підлогове покриття, навіть високої якості, не рекомендують використовувати в спальні або вітальні. Найбільш оптимальне призначення лінолеуму – це кухня, коридор та санвузол.

Ламінат - друге за популярністю, а так само по вартості і екологічності підлогове покриття. Обирати ламінат можна, орієнтуючись на його запах. Якщо від покриття виходить сумнівний хімічний аромат, то і якість матеріалу, з якого воно виготовлене, теж сумнівне. Висока ймовірність разом з покупкою ламінату придбати міні-хімзавод, який буде працювати в межах замкнутого простору квартири, отруюючи все навколо живе. Тут, як і у випадку з лінолеумом, як правило, простежується тенденція: чим вище ціна, тим краще якість. Але ламінат все-таки більш екологічний. Якісний матеріал можна використовувати в якості матеріалу для підлоги в житлових зонах квартири.