Короткий огляд та поради тим, хто хоче придбати собі планшет, не завадять. Варіантів зараз багато і якщо об'єктивно підходити до питання, то ось фактори, на які варто звернути увагу, щоб вибрати планшет на euro-technika.com.ua та залишитися задоволеним покупкою.

В першу чергу, слід звернути увагу на екран, адже саме він є основним пристроєм введення-виведення інформації в планшеті. Тут важливі розміри дисплея і технологія, відповідно до якої він зроблений. Розміри можуть варіюватися від 5-6 до 9-10 дюймів і вище; відповідно, чим більше діагональ дисплея, тим більше інформації на ньому відображається, однак це вплине і на розміри.

Маленький планшет легко поміститься в кишеню куртки або дамську сумочку, для великих моделей доведеться носити окрему сумку.

Технологія виготовлення дисплею теж грає важливу роль, адже в будь-якому екрані важливі кольорів, дозвіл, кути огляду, контрастність. Багато планшети використовують TFT-дисплеї, які популярні з-за своєї дешевизни, проте не позбавлені недоліків: малих кутів огляду і неприродного кольору.

Пристрої з IPS-дисплеями коштують дорожче, але картинка, яку вони видають, більш якісна. Найсучасніші - оснащуються екранами SuperAMOLED, здатними відображати найбільш якісну картинку.

Вибір операційної системи – це вибір зручності користування планшетом. Є більш дружні до користувача системи, є менш. Одні надають власнику повний доступ до файлової системи, налаштувань і іншого, інші обмежують його свободу. Важливо визначити, для чого буде використовуватися планшет, і, виходячи з цього, вибрати пристрій під управлінням тієї ОС, яка найбільше підходить для потреб власника.

Сучасні планшети пропонують продуктивність, порівнянну з середніми настільними комп'ютерами. Існують моделі, які несуть на борту чотирьохядерні процесори, великі обсяги пам'яті, відеоприскорювачі; такі планшети можна використовувати для ресурсномістких ігор, кодування відео і іншого. Однак не варто забувати, що збільшення потужності тягне за собою збільшення ціни, а також скорочує час автономної роботи планшета.

Важливим є і наявність різноманітних роз'ємів. Для зручного і якісного з'єднання з мережею Інтернет планшети оснащені інтерфейсами Wi-Fi і 3G. Для здійснення відеодзвінків через Інтернет, зазвичай присутня фронтальна камера, а також основна камера для випадків, якщо потрібно що-небудь сфотографувати.

Не зайвим буде і наявність портів USB, кард-рідер, HDMI-порту і інших роз'ємів. Зручним буде використання, наприклад, док-станція у вигляді клавіатури, з допомогою якої можна набирати тексти, або переносних мультимедійних колонок.