Міжкімнатні двері відомі людям з давніх-давен. Ними користувалися ще тисячоліття назад. Але якщо в минулі часи вони просто захищали від вітру шуму і стороннього втручання на територію господарів, а їх дизайну ніхто не надавав особливого значення, то в наші дні вони служать прикрасою інтер'єру. У магазинах і на ринках їх вибір просто величезний. Зайдіть на сайт lispromgrup.com/dveri/ і ви, без сумніву, підберете підходящий варіант.

Одним з основних питань при виборі дверей є їх колір. При цьому необхідно враховувати загальний стиль квартири, а не окремо взятої кімнати. Якщо двері підібрані правильно, то вони стануть сполучною ланкою між приміщеннями вашого житла, об'єднавши їх по стилю.

Найоптимальнішим варіантом вважаються двері, виконані в природних відтінках. Хорошою альтернативою можуть служити і двері червоно-рудого відтінку. Вони підходять до кімнат, виконаним в таких стилях, як класичний, японський, прованс, етно, кантрі. Якщо ж ваша квартира оформлена в сучасних стилях, таких, як хай-тек, мінімалізм, кіч, арт-деко, то вам більше підійдуть конструкції в холодних тонах. Якщо у вашому будинку панує обстановка в скандинавському стилі або стилі романтизм, рококо, класика, лофт, то вам ідеально підійдуть білі двері.