Попит на нерухомість, розташовану на Західній України, зростає з кожним роком. Для цього є зрозумілі умови – розвивається туризм, відбувається масштабна міграція всередині країні, інвестори скуповують нерухомість для бізнесу. Звичайно, ж місцеві мешканці цікавляться ринком нерухомості для особистих потреб (постійного проживання).

Для того щоб знайте нерухомість, яка буде відповідати цільовому призначенню радимо відвідати сайт компанії BUY HOUSE, де запропоновані різнопланові варіанти. Агенція нерухомості Ужгород пропонує варіанти приміщень не лише для комерційних покупців, на сайті запропоновані оголошення оренди квартир, котеджів та таунхаусів, які зацікавлять місцевих та гостей Закарпаття.

Особливості оренди, куплі-продажу нерухомості в регіоні

Характерною рисою ринку нерухомості в Закарпатті є сезонність та попит на комфортабельне житло. Враховуючи, що більшість населених пунктів розташована в близькості до туристичних об’єктів, житло часто шукають для відпочинку. Такі помешкання мають відповідати наступним критеріям:

  • естетичність екстер’єру та інтер’єру;
  • комфортабельні номери;
  • наявність їдальні чи ресторану;
  • наявність парковки, зони відпочинку, дитячих майданчиків;
  • трансфер до гірськолижних курортів.

Щоб задовільними потреби кожного, на сайті buyhouse.com.ua діє зручний фільтр пошуку, який дозволяє швидко знаходити потрібний варіант найбільш наближений до бюджету та потреб. Пропозиція BUY HOUSE підійде й бізнесменам, які бажають придбати земельні ділянки та побудувати котедж чи готель за своїм проектом. Серед доступних оголошень можна зустріти й ті, які здають або продають виробничі приміщення та торгові площі – обирати є з чого. Більше того, відвідувачі сайту можуть також публікувати свої оголошення та знаходити орендарів для наявних об’єктів нерухомості.

Ринок первинного та вторинного житла в Ужгороді

Окремої уваги заслуговує ринок нерухомості в Ужгороді, тут попит на житло пов’язаний не лише з туризмом, на вибір житла впливають трошки інші критерії. Купити квартиру в Ужгороді бажають молоді сім’ї, які шукають окреме житло на довгостроковий термін. Для таких покупців важливо визначитись з типом нерухомості (будинок чи квартира), розташуванням (новобудова чи вторинний ринок), кількістю кімнат та наявними інфраструктурними зручностями.

Відчуваючи складності при виборі житла, необхідно комплексно підійти до пошуку та зважати на поради експертів. Користуючись підтримкою ріелторів та менеджерів агенції нерухомості, вдається проаналізувати наявні варіанти на ринку та визначитись з остаточним варіантом.

Наприклад, ідея купити будинок в Ужгороді гарна ідея для тих, хто цінує індивідуальне житло ті розуміє переваги та недоліки проживання в приватному секторі. Будинки можуть потребувати ремонту або бути «під ключ». На сайті buyhouse.com.ua доступні й земельні ділянки, на яких можна побудувати будинок за сучасними стандартами дизайну та функціональності.