Реклама
11:35, 31 декабря 2015 г.

Держ реєстр України

Реклама

Побудова стабільної економіки країни формує і поведінкові принципи населення. Якщо люди мають надлишок коштів, вони готові зберігати їх та вкладати в нерухомість, бізнес, в кінці-кінців на зберігання в депозиті.

На жаль так показує економічна ситуація нашої країни, що вкладення коштів у державні фінансові установи стає все менш привабливим. Знижується і рівень довіри до комерційних фінансових установ, яких щорічно банкротує десяток, залишаючи міліонні борги населенню. Що ж робити? Як варіант, завжди є можливість інвестувати в активний і прибутковий бізнес.

Де взяти базу успішних підприємств?
Для початку потрібно знайти сайти, якими пропонується витяг з єдр. Одним із таких проектів є ресурс https://youcontrol.com.ua, що дає швидкий доступ до інформації підприємств, увійшовших в держ реєстр України.

Державний реєстр єдр та інша інформація: фінансові результати, операційна діяльність, стан управлінського органу - це дані, які збираються із відкритих джерел. Звичайно, що ці дані не становлять комерційної таємниці, а тому їх можна знайти і самостійно, щоправда, доведеться затратити для цього чимало часу. Час - це золото в наші дні, тому його потрібно витрачати раціонально.

База державного реєстру в Киеві дозволяє оперативно проводити систему моніторингу за діяльністю партнерів, фінансових установ, конкурентів по бізнесу. Якщо ви хочете дізнатись про підприємства, які отримують прибутки і працюють на території України - ви отримаєте доступ до такої інформації за лічені хвилини, просто пройдіть реєстрацію і увійдіть до відповідного розділу моніторингу. Слідкуйте за випуском цінних паперів даних організацій - це стане однією із можливостей для заробітку першого інвестиційного капіталу.

Які показники діяльності є ключовими при зборі інформації для реалізації інвестиційного проекту?

Виписка з ЄДРПОУ не покаже фінансових показників. Основними є, звичайно, прибутковість, фінансова стабільність, платоспроможність. Дані показники можна нескладно обчислити виходячи із фінансової звітності за останні роки. Держ реєстр підприємств ви отримуєте за допомогою сайту всього за 1 хвилину, при цьому опрацьовується щонайменше 10 джерел. Ви отримаєте інформацію про наявність відкритих судових справ, чи були здійснені інші судові процеси і який їх результат. Отримайте історичні відомості про фірму, це дасть змогу зрозуміти стабільність діяльності та стан підприємства на ринку. Успішних інвестиційних стартів!Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Последние новости
Объявления
live comments feed...